11 kwietnia 2010, 00:05
0
lincoln25 Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)
6 kwietnia 2010, 16:16
antycule to po h... rejestrujesz się na naszej stronie?
6 kwietnia 2010, 15:10
Jesoos w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)
24 marca 2010, 21:53
wyluzujcie już z tym sędzią wiadomo było czego sie spodziewać po sędziach z madrytu, tym bardziej cieszy mnie gol Ibry:))
24 marca 2010, 21:37
Keita... ahhh
24 marca 2010, 21:39
wszyscy kapryśni cules usatysfakcjonowani?
24 marca 2010, 20:45
faktycznie świetna jakość na arenie:)) laski górą!!! Vamos Blaugrana!!!
24 marca 2010, 20:56
dajcie spokój, przecież nie da się grać na najwyższym poziomie bez przerwy... pierwsza połowa z Valencią też nie była idealna a dalismy radę, Messi Messim ale sam na boisku wiele by nie zdziałał.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
lincoln25
Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)
0
lincoln25
Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)
0
antycule
to po h... rejestrujesz się na naszej stronie?
0
Jesoos
w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)
0
wyluzujcie już z tym sędzią wiadomo było czego sie spodziewać po sędziach z madrytu, tym bardziej cieszy mnie gol Ibry:))
0
Keita... ahhh
0
wszyscy kapryśni cules usatysfakcjonowani?
0
faktycznie świetna jakość na arenie:)) laski górą!!! Vamos Blaugrana!!!
0
Jesoos
w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)
0
dajcie spokój, przecież nie da się grać na najwyższym poziomie bez przerwy... pierwsza połowa z Valencią też nie była idealna a dalismy radę, Messi Messim ale sam na boisku wiele by nie zdziałał.