0

lincoln25

Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)

0

lincoln25

Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)

0

antycule

to po h... rejestrujesz się na naszej stronie?

0

Jesoos

w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)

0

wyluzujcie już z tym sędzią wiadomo było czego sie spodziewać po sędziach z madrytu, tym bardziej cieszy mnie gol Ibry:))

0

ech pech... Messi

0

wszyscy kapryśni cules usatysfakcjonowani?

0

Keita... ahhh

0

0

adsad masz rację i właśnie dlatego kocham piłkę nożna - za nieprzewidywalność i mega emocje, w końcu wygrywanie każdego meczu 4:0 mogłoby sie znudzić:)) ważne żeby dzisiaj nie oddac punktów bo real raczej z Gijon nie przegra a nie możemy sobie pozwolic żeby nam odskoczyli.

ale przede wszystkim wiara i szacunek do siebie jak to ktoś wczesniej szłusznie zauważyłł:))

0

dajcie spokój, przecież nie da się grać na najwyższym poziomie bez przerwy... pierwsza połowa z Valencią też nie była idealna a dalismy radę, Messi Messim ale sam na boisku wiele by nie zdziałał.

0

faktycznie świetna jakość na arenie:)) laski górą!!! Vamos Blaugrana!!!

0

skaczę z radości , że awansowaliśmy, ale po poczytaniu tych wszystkich komentarzy zastanawiam się ile by nas tu zostało gdyby się nie udało... to trochę smutne, nie uważacie?

0

Ej, no nie wierzę,że nie ma żadnych odpowiednich miejscówek we Wrocławiu... ja mieszkam tu dopiero od miesiąca, więc nie za bardzo się orientuję, a jedyny mój znajomy, który mógłby coś powiedzieć na temat zlotów na GD jest fanatycznym kibicem realu... tak więc liczę na Was:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?