Słyszałem, że Boruc jest na sprzedaż.. więc na co jeszcze czekać? około 7 mln za jednego z najlepszych bramkarzy świata? ;d (nie ironizuje, zeby nie było)
Słyszałem, że Boruc jest na sprzedaż.. więc na co jeszcze czekać? około 7 mln za jednego z najlepszych bramkarzy świata? ;d (nie ironizuje, zeby nie było)
Komentarze
0
Eto'o ! Zostań z nami ;)
0
Pff... na bank chcieli by Messiego , Xaviego, Inieste i spółke, gdyby byli w innych klubach na 100% oferty by wpływały.. to samo Forlan czy Aguero
0
Hering
Bosz.. tu chodzi o to, że jeżeli , dajmy na to byłby z Hiszpanii która zdobyła ME, miałby jako taki rozgłos ;)
A Złota Piłka dla Messiego jest już pewna od 27 maja ;)
zresztą, należy mu się
0
Słyszałem, że Boruc jest na sprzedaż.. więc na co jeszcze czekać? około 7 mln za jednego z najlepszych bramkarzy świata? ;d (nie ironizuje, zeby nie było)
0
ten frajerski prezes sędziów w hiszpani chce żeby jego ukochany Real Madryt miał rekord i robi wszystko żeby tylko go utrzymali!
JE*** MADRYT i SĘDZIÓW
0
Pff... na bank chcieli by Messiego , Xaviego, Inieste i spółke, gdyby byli w innych klubach na 100% oferty by wpływały.. to samo Forlan czy Aguero
0
Eto'o ! Zostań z nami ;)
0
Słyszałem, że Boruc jest na sprzedaż.. więc na co jeszcze czekać? około 7 mln za jednego z najlepszych bramkarzy świata? ;d (nie ironizuje, zeby nie było)
0
Hering
Bosz.. tu chodzi o to, że jeżeli , dajmy na to byłby z Hiszpanii która zdobyła ME, miałby jako taki rozgłos ;)
A Złota Piłka dla Messiego jest już pewna od 27 maja ;)
zresztą, należy mu się
0
Ja wciąż nie mogę uwierzyć że to Barca gra w finale, a co dopiero mam jedenstke typować ^^