0

Eto'o ! Zostań z nami ;)

0

Pff... na bank chcieli by Messiego , Xaviego, Inieste i spółke, gdyby byli w innych klubach na 100% oferty by wpływały.. to samo Forlan czy Aguero

0

Hering

Bosz.. tu chodzi o to, że jeżeli , dajmy na to byłby z Hiszpanii która zdobyła ME, miałby jako taki rozgłos ;)

A Złota Piłka dla Messiego jest już pewna od 27 maja ;)

zresztą, należy mu się

0

Słyszałem, że Boruc jest na sprzedaż.. więc na co jeszcze czekać? około 7 mln za jednego z najlepszych bramkarzy świata? ;d (nie ironizuje, zeby nie było)

0

ten frajerski prezes sędziów w hiszpani chce żeby jego ukochany Real Madryt miał rekord i robi wszystko żeby tylko go utrzymali!

JE*** MADRYT i SĘDZIÓW

0

szefo:

wątpliwości co do lahm'a? po prostu ŻAL ;) , Buffona bym typował w miejsce golkipera, no ale...

Z drugiej strony nareszcie ktoś docenił geniusz Xaviego, szkoda że też Iniesty nikt nie docenil

0

Taa, defensywa Realu też to mówiła ;)

0

Ja wciąż nie mogę uwierzyć że to Barca gra w finale, a co dopiero mam jedenstke typować ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?