OnelifeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Thiago na boisku :)
0
Hymn Barcelony na Trybunach BayArena :)
0
MD
Z każda drużynąmożna stracić gola. Nikt nie jest Perfekcyjny każdy może mieć fenomenalną formę , a czasami po prostu spadek. Trudno się mówi gra się dalej i trzeba się podnieć! Vamos BARCA !
0
Kolejny ładny gol Sancheza. Alexis udowadnia wszystkim niedowarką że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie i pod presją ! Vamos Sanchez ! DO BOJU BARCELONO !
0
Fabs jakie Zagranie
0
DavidVilla7_ElGuaje,
zgadzam się , dlaczego nasz pierwszy bramkarz nie zagra?
0
Ja PieRdol* : ( Ja chce valdesa . :P
0
Do końca 1. p będzie taka kopanina a zobaczycie wejdą na 2 poł. i od razu bramka wpadnie w pierwszych 10 minutach. Pep ich zmobilizuje :) Vamos BARCA !
0
Wstyd mi się przyznać , ale nie wiedziałem o Tym że Eric był w szpitalu u młodego chłopaka który ma ta samą chorobę jaką pokonał Eric. Eric Wielki Człowiek. Ofiarował mu Zegarek Rolex + koszulkę . Wielkie Serce ! Vamos BARCA !!
0
KARNY KURWA ! POWINIEN BYC !!
0
ja pierdole -.-
0
"hahahaahA ! Barcelona - Ossasuna 0-0 Boże co za komentator !! "
0
* literówka Valdesa.
0
karci0
czyli powinni zagrać tak jak zagrał Real w Finale Copa Del Rey z Barceloną , przez 117 minut nie ma to jak stać w polu karnym i wypieprzać piłki pod bramke Valdeza i czekać na FARTA.
Visca el BARCA !
0
3-2 -.-
0
Po Co wy chcecie aby Real Wygrał ? Chcecie Kolejne Grand Derbi ? Mi się to już nudzi , pragnę aby Barcelona trafiła w Finale copa del rey na średniego rywala niż na taki Real. Jeszcze boisko Neutralne , a Real znów zagra anty-football -.-. Vamos MALAGA>
0
2-1. ; /
0
Proszę Niech Dzisiaj Malaga Wygra :).
Trzymam za nich kciuki :)
0
Valdes - Alves - Pique - Mascherano - Abidal - Robben - Xavi - Iniesta - Mata - Messi - Falcao To mój typ :)
0
Więcej niż klub...
0
Moim Zdaniem Xavi Iniesta Messi powinni razem dostać złotą piłkę za całą maestrie jaką tworzą ; )
0
MessiFabre14
Zgadzam się , Ronaldo tutaj się znalazł tylko i wyłącznie z powodu Nazwiska. Tyle nie z gry.
Rok temu Xavi Iniesta Messi. I tak powinno być w tym roku bo to Prawdziwi Wirtuozi Piłki Nożnej.
0
Teraz kibice Realu chcą Aby Xavi dostał złotą piłkę bo chcą mieć potem wymówkę na to kto jest lepszy LEO MESSI czy ronaldo. i Tak wiadome że LEO wygra. On jest niesamowity uważam go za mojego bohatera zawsze ale to zawsze gdy oglądam mecz i gdy on jest przy piłce ciśnienie skacze do 150. to niesamowite że taki piłkarz jak Leo istnieje. Skromny , mądry. Jego nie muszą promować Media tak jak Ronaldo które mówię jaki to Ronaldo nie jest , przykład " O ! Piłkarz Realu madryt z Paris Hilton itd " itd. mówię tylko przykład tak samo jak Neymar ? Słyszał ktoś o nim wcześniej ? kiedy nie powtarzali w tv że genialny młody brazilijczyk. Takich piłkarzy jest wielu w Barcelonie B jak Neymar ... Taka jest prawda że BARCELONA to najlepszy klub na świecie. Potrafią Stworzyć takiego piłkarza jak Cuenca , Thiago i wielu wielu innych. A co do Ronaldo to bardzo dobry piłkarz , ale poziom jaki prezentuje Leo Messi jest o wiele lepszy niż Ronaldo. Poza Tym Charakter Leo Messiego To klasa sama w Sobie. Takiego człowieka drugiego nie ma. Poza Tym w Barcelonie są piłkarze tak świetnie dobrani że oni Tworzą rodzine. Piłka Nożna To ich Religia. Za to Kocham FC BARCELONE !!
0
Tutaj nie ma się nad niczym rozwodzić taka prawda że Pep Guardiola to nie tylko NIESAMOWITY CZłOWIEK ale i tak że Trener który się nie powtarza. Takiego drugiego trenera nie ma i nie będzie :). Visca el PEP !
a tak poza tematem:
PS. Oglądając filmik dreszcze przechodzą przez ciało. ; O
0
Sory to dokładnie jest link:
Przepraszam za SPam.
0
Link z Celeby
0
Również prosiłbym link z Celebracji :)
0
Poezja Football'u nic dodać nic ująć. Piłkarska Magia w wykonaniu piłkarzy Naszej Barcelony ! Visca el BARCA ! Gratuluje Naszemu Trenerowi Jest niesamowity równie jak i piłkarze !
Visca el BARCA !
0
Kto kocha Piłkę Nożna , Kocha i Barcelone ! Visca el BARCA ! Dziękujemy !!