OnelifeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłopaki dzadzą Rade. Finał Ligi Mistrzów dla Davida ? Czemu nie ! Damy Rade Wierzymy w Ciebie David :). Wróci Z pełną motywacją i pokaże jeszcze jak się gra w Ataku . Tak jak Wtedy :)
Proszę zobaczcie Sami :
Visca el VIlla !
Visca el BARCA !
0
Hubert zgadzam się , nawet nie potrafią dobrze powiedzieć " Lionel Messi". -,-
0
Brawo NASI !!! Dziękuję Wam ! Dzisiejsza Noc należy Do NAS !!
0
Brawo Alexis ! ;)
0
Messi !!
0
obstawiam 6. lub 7 - 0 zobaczycie jak Pep ich zmotywuje.. Będzie pięknie jak za dawnych lat.. Na Real nadszedł Czas... Nasza Barca Na Zawsze Niezwyciężona ! Vamos BARCA !
0
3-0 :)
0
Sanchez 2-0
0
aj messi !
0
Brawo Milan Brawo BARCA ! Ładny Mecz :).
Visca el BARCA !
0
Znowu Sancheza .. Aj . wszedł i tylko go poobijają :/.
0
4 Kartki dla Barcelony 3 dla Milanu ..
0
410 podania
82% celność
Ładnie :)
0
Villa jest i zostanie Podstawowym zawodnikiem Pep Team'u. Dla mnie może nie strzelać cały czas , ale niech strzela Tylko z Realem jak np. Wtedy w okno Realowi na SB :)
0
mateusza tak :) pierwsza
0
już pierwsza sznsa Sancheza . ;)
0
Sanchez !
0
Dzięki Wielkie :)
0
0
Chyba.. was coś boli ! ;/ Kto pomógł w meczu Real - BARCA w LM ? Affelay ! Musi zostać ... ;/ Dodaje Szybkości drużynie ! Musi zostać ! -.-
Vamos Affelay ! Visca el BARCA !
0
Tak bramki sa liczone podwojnie , :) CZyli jest 3-2. Dla Nas :) Visca el BARCA
0
Trzy słowa Słowa. Tie Amo BARCA ! Vamo Vamo BARCA ! Damy radę . :)
0
Widać że mu zależy :) Vamos BARCA !
0
Viva BARCA !!!
Tutaj link do bramek z Finału w jakości HD.
Visca el BARCA !
0
Viva BARCA !!!
Tutaj link do bramek z Finału w jakości HD.
Visca el BARCA !
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! Barca Kocham Cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Was Chłopaki !!! Kocham Kibiców !!! Kocham tą atmosferę1!! Visca el BARCA !!!! na Zawsze !!! Ole Ole ! Oleeee !
T'estimo BARCA !
0
Pozostaje tylko jedno ....
Cały stadion,
Podnosi krzyk,
Jesteśmy czerwono-niebiescy,
Nieważne skąd jesteśmy,
Czy to północ, czy południe,
Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,
Gdyż łączy nas flaga.
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Zawodnicy,
Kibice,
Razem jesteśmy silni,
Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,
Strzeliliśmy wiele goli,
I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,
Że jesteśmy niezwyciężeni.
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
5 Lat... z Barceloną .. i pozostane do końca swego życia..
Visca el BARCA !!!
Pozdrowienia dla Cules :)