0

Chłopaki dzadzą Rade. Finał Ligi Mistrzów dla Davida ? Czemu nie ! Damy Rade Wierzymy w Ciebie David :). Wróci Z pełną motywacją i pokaże jeszcze jak się gra w Ataku . Tak jak Wtedy :)
Proszę zobaczcie Sami :


Visca el VIlla !
Visca el BARCA !

0

Hubert zgadzam się , nawet nie potrafią dobrze powiedzieć " Lionel Messi". -,-

0

Brawo NASI !!! Dziękuję Wam ! Dzisiejsza Noc należy Do NAS !!

0

Brawo Alexis ! ;)

0

Messi !!

0

obstawiam 6. lub 7 - 0 zobaczycie jak Pep ich zmotywuje.. Będzie pięknie jak za dawnych lat.. Na Real nadszedł Czas... Nasza Barca Na Zawsze Niezwyciężona ! Vamos BARCA !

0

3-0 :)

0

Sanchez 2-0

0

aj messi !

0

Brawo Milan Brawo BARCA ! Ładny Mecz :).
Visca el BARCA !

0

Znowu Sancheza .. Aj . wszedł i tylko go poobijają :/.

0

4 Kartki dla Barcelony 3 dla Milanu ..

0

410 podania
82% celność

Ładnie :)

0

Villa jest i zostanie Podstawowym zawodnikiem Pep Team'u. Dla mnie może nie strzelać cały czas , ale niech strzela Tylko z Realem jak np. Wtedy w okno Realowi na SB :)

0

mateusza tak :) pierwsza

0

już pierwsza sznsa Sancheza . ;)

0

Sanchez !

0

Dzięki Wielkie :)

0

0

Chyba.. was coś boli ! ;/ Kto pomógł w meczu Real - BARCA w LM ? Affelay ! Musi zostać ... ;/ Dodaje Szybkości drużynie ! Musi zostać ! -.-

Vamos Affelay ! Visca el BARCA !

0

Tak bramki sa liczone podwojnie , :) CZyli jest 3-2. Dla Nas :) Visca el BARCA

0

Trzy słowa Słowa. Tie Amo BARCA ! Vamo Vamo BARCA ! Damy radę . :)

0

Widać że mu zależy :) Vamos BARCA !

0

Viva BARCA !!!

Tutaj link do bramek z Finału w jakości HD.



Visca el BARCA !

0

Viva BARCA !!!

Tutaj link do bramek z Finału w jakości HD.



Visca el BARCA !

0

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! Barca Kocham Cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Was Chłopaki !!! Kocham Kibiców !!! Kocham tą atmosferę1!! Visca el BARCA !!!! na Zawsze !!! Ole Ole ! Oleeee !

T'estimo BARCA !

0

Pozostaje tylko jedno ....

Cały stadion,

Podnosi krzyk,

Jesteśmy czerwono-niebiescy,

Nieważne skąd jesteśmy,

Czy to północ, czy południe,

Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,

Gdyż łączy nas flaga.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zawodnicy,

Kibice,

Razem jesteśmy silni,

Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,

Strzeliliśmy wiele goli,

I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,

Że jesteśmy niezwyciężeni.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

5 Lat... z Barceloną .. i pozostane do końca swego życia..

Visca el BARCA !!!

Pozdrowienia dla Cules :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?