O sobie

  • Zainteresowania Historia, mechatronika
  • Ulubiony zawodnik Raul Blanco
  • Ulubione zespoły HSV, Benfica, lekka sympatia do Realu
  • Barcelonie kibicuję od Był taki okres

Statystyki

  • Dni w serwisie 4163
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 19

Komentarze

0

0

Daj spokój, przyjmij zasadę że lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i wszystkich w tym utwierdzić. Pozdr.

0

No właśnie się okazało że nie tylko tam.

0

O, już się zaczęło :)

0

A ja się obawiam że ok. 19 marca to tutaj się zacznie lament o 3 dniach odpoczynku więcej dla Realu...

Zobacz wszystkie

4

Chłopie, ja kiedyś miałem inny nick przez 3 lata, a dostałem permanentnego bana za to że temu (nie będę się wyrażał) Som un equip! po jego okrzyku "do boju Ludogorets" przed meczem z Realem po prostu podałem adres tego klubu by udzielił im wsparcia. Po minucie było po mnie :)

3

Już Ci mówię:
2x wygrana Barcy
3x remis
5x wygrana Realu

3

Toż to jest idealny temat dla B. Wołoszańskiego! Już oczyma wyobraźni widzę go powoli przechadzającego się po murawie Camp Nou i wyliczającego kolejne podejrzenia wobec działań Realu Madryt, Rządu, Wymiaru Sprawiedliwości, Króla Hiszpanii, by wreszcie w przysiadzie na ławeczce rezerwowych stwierdzić iż za oskarżeniami powinny iść dowody gdyż inaczej można nieźle się doigrać.

2

Jasny gwint, Leo zrobił sobie tatuaż i prawie 200 komentów w 2 godz.
Chyba nawet niespodziewana informacja że Vermaelen jest gotowy do gry nie wzbudziłaby takiego poruszenia ;)

2

A właśnie że ma dużo do gadania, powie że nie będzie tam grał i już - kto go zmusi? Vide sprawa Illary - Real na tak, Athletic na tak, a Asier stwierdził że w Madrycie mu się podoba i chce walczyć o miejsce w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?