0

0

Daj spokój, przyjmij zasadę że lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i wszystkich w tym utwierdzić. Pozdr.

0

No właśnie się okazało że nie tylko tam.

0

O, już się zaczęło :)

0

A ja się obawiam że ok. 19 marca to tutaj się zacznie lament o 3 dniach odpoczynku więcej dla Realu...

3

Już Ci mówię:
2x wygrana Barcy
3x remis
5x wygrana Realu

2

Jasny gwint, Leo zrobił sobie tatuaż i prawie 200 komentów w 2 godz.
Chyba nawet niespodziewana informacja że Vermaelen jest gotowy do gry nie wzbudziłaby takiego poruszenia ;)

0

Kolego, WAŻNYM.
Warzyć to sobie możesz piwo wg. starej receptury i nie wykręcaj się literówką.

4

Chłopie, ja kiedyś miałem inny nick przez 3 lata, a dostałem permanentnego bana za to że temu (nie będę się wyrażał) Som un equip! po jego okrzyku "do boju Ludogorets" przed meczem z Realem po prostu podałem adres tego klubu by udzielił im wsparcia. Po minucie było po mnie :)

0

Być może, skąd wiesz. Tyle co ostatnio Ramos bramek zawalił to masakra.

0

Jak się tak rozpisałeś o Realu to moim zdaniem ich największą bolączką jest grzech pychy.
Jeśli teraz dotrze do ich głów że w tym składzie to nie przelewki to mogą spiąć 4 litery i wcale nie są na straconej pozycji.

0

Kolego Pawlak1992
Tak sobie myślę że gdyby wyrzucić wszystkie durne komentarze, spinki, prowokacje, obrażanie Ronaldo i wszystkiego co białe to tu byłoby niewiele więcej, a może nawet mniej.

0

A nie wstyd by Ci było zabierać się za tłumaczenie czegoś takiego?
Mnie do dziś wstyd za to że przy porządkowaniu biura po starszym koledze 5 sec. trzymałem w ręce statut pzpr (celowo z małej litery)

1

Tak to już niestety jest - Real odwołuje się od kartki Marcelo (za co?) to jest granda, Barca odwołała się od kartki Leo (skutecznie) wszystko ok.

0

Starsi kibice (40+) powinni pamiętać takiego zawodnika jak Norman Whiteside. jako 17-latek ciągną grę repr. Irlandii Płn. czołowa postać wielkiego ManU, i też stado baranów zastanawiało się jaki wielki będzie za 5-10-15 lat.
Ale życie chciało inaczej, a jak to starsi wiedzą, rozgarnięci sobie sprawdzą, a część pewnie straci czas na hejtowanie mojej skromnej osoby.

0

Pewnie masz trochę racji, ale też przyjemnie poczytać że co niektórzy doceniają RYWALI, a nie traktują jak WROGÓW.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

0

A co, drażni Cię to, że ktoś jest normalny i nie jątrzy jadem na wszystko co niebarcelońskie?

2

Co racja to racja, ale łatwiej mu będzie na portugalski.

0

To że tekst dla kumatych to po prostu zabezpieczam się przed banem dla mnie, a kolegę kani_18 popieram w całej rozciągłości. Pozdr.

1

Uważaj kolego, za takie niesmaczne uwagi można tutaj dostać bana, uzasadnienie obojętne.Oczywiście to tekst dla kumatych.

0

Jasne, inne kluby się nigdy skutecznie nie odwoływały, a Barca to już wogóle

0

To chyba logiczne że anulują, facet fiknął kozła bo mu kret z murawy głowę wystawił i za to żółtko?

0

Sorry, ale zawodnik w tym wieku negocjuje 3 lata albo odchodzi. Nikt nie zgodzi się na roczną umowę wiedząc, że za rok będzie miał 33 lata i później może podpisać sobie kontrakt w 2 lidze włoskiej

0

E, nie tak blisko, jeszcze 17 kolejek, a pamiętasz jak zeszłego roku w kwietniu się wszystko mieszało?

0

0

0

Wcale nie wyklucza, jakżeby? Tak jak ktoś poniżej to napisał to Real zrobił Barcelonie nielegalne zakupy dzieciaków, to Real zrobił Barcelonie przewałkowany transfer Neya choć sami skubańce płacą za swoje zakupy uczciwie, to Real potajemnie kontuzjował Verme robiąc z Barcy pośmiewisko na cały świat.
A, jeszcze o cyklistach zapomniałem.

3

Toż to jest idealny temat dla B. Wołoszańskiego! Już oczyma wyobraźni widzę go powoli przechadzającego się po murawie Camp Nou i wyliczającego kolejne podejrzenia wobec działań Realu Madryt, Rządu, Wymiaru Sprawiedliwości, Króla Hiszpanii, by wreszcie w przysiadzie na ławeczce rezerwowych stwierdzić iż za oskarżeniami powinny iść dowody gdyż inaczej można nieźle się doigrać.

2

A właśnie że ma dużo do gadania, powie że nie będzie tam grał i już - kto go zmusi? Vide sprawa Illary - Real na tak, Athletic na tak, a Asier stwierdził że w Madrycie mu się podoba i chce walczyć o miejsce w składzie

0

Ale tytuł, ja nie mogę najniebezpieczniejszy ;). Kiedyś to może Paul Ince, Roy Keane, Claudio Gentile, Pepe 3 lata temu, ale Ney?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?