OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba ja nigdy nie sprzątam
0
@Luciano99 ahahahaahhh Wy cały czas myślicie że piszecie z naszym pilkarzem Osamą ??? przecież to ja ! Miłosz !!! i idę potem do Alana a nie do żadnego Umtitiego z naszej drużyny a nawet to nie wiem gdzie on mieszka i on mnie nie zna nawet jakbym wiedział to mnie nie wpuści do swojego mieszkania. Zrozumialiście już to ???????
0
@taris przeiceż nie pada u mnie
1
@kryhaa ja muszę iść spać bo jest noc a ja w nocy śpię bo rano idę do kolegi mojego
0
@ElPonczato wiem, nie zapomnę ale to potem dopiero xd
0
to jak to dodałem w pamięci to aż prawie 80 000 kibiców Eintrahtu było. to wstyd i hańba dla nas i społeczności kibicowskiej
0
@Sulimo idź juz spać bo ja nigdzie w nocy nie zadzwonie
0
@PodkarpackiKibic a dlaczego nie śpisz? co sie stało ?
3
ŚPICIE lambrowicze?? Ja wstałem na chwilę ale idę spać bo śpiący jestem jeszcze bardziej niż jak się kładłem
0
@Adi123456789 a to które źle ułożyłem?
1
@LuQa_ już mam. Rozdrobnilem wodę z płynem do naczyń takim pachnącym i wlałem do buteleczzki
0
@AdiKingu96 jakie mistrzostwo xd ?
0
@Kos111 no chyba musi wpierw ozdrowieć co nie, nie będzie grał z kontuzjami
1
@matti_s jak bez kolejki to prosto z wagonu
1
@marcin62 nie będzie, juz się zabezpieczyliśmy
1
@fcbarcafan19 ja nigdy nie wychodze z meczu przed jak sie skończy
1
@LuQa_ ile ?!?!?!!?!?!???????????? jak ja mam dwie dychy na przeznaczenie na to
0
@Adi123456789 to po co do mnie wypisujesz i mi sie wyświetla
2
Na niemieckich forach piszą, że po trzecim golu kibice Eintrachtu zaczęli blokować wyjścia z sektorów i kazali fanom Barcy oglądać mecz do końca.
kurde co za trolle , nigdy ich juz na mecz nie wpuścimy
0
@kubix05 ale stare graty
0
@PodkarpackiKibic po co dwa razy JEST napisałeś ?????
0
@Adi123456789 co chciałeś Adrian?
0
@PodkarpackiKibic hahahaha no dobra to zrobie tylko że jak nie dostane kasy to sie wkurze. bardzo to jest ryzykowne dla mnie
0
@Sau_Ron ale obciachu se narobiliśmy wczoraj
0
@PodkarpackiKibic kurde ale on jest stary a tak dobrze gra co nie
0
@PodkarpackiKibic no bo sie wkurzyłem bo to moja babcia i dziadek to jak mam ich ludwikiem oblać
0
@shinthps do biedry idź bo są
0
@dorkizos ja nie mam podobnego dylemantu
1
@LuQa_ a po ile to jest?
0
@martin3131 ciekawe dlaczego olali , no chyba że chcieli se zarobić kasę