0

@Pogba ja nigdy nie sprzątam

0

@Luciano99 ahahahaahhh Wy cały czas myślicie że piszecie z naszym pilkarzem Osamą ??? przecież to ja ! Miłosz !!! i idę potem do Alana a nie do żadnego Umtitiego z naszej drużyny a nawet to nie wiem gdzie on mieszka i on mnie nie zna nawet jakbym wiedział to mnie nie wpuści do swojego mieszkania. Zrozumialiście już to ???????

0

@taris przeiceż nie pada u mnie

1

@kryhaa ja muszę iść spać bo jest noc a ja w nocy śpię bo rano idę do kolegi mojego

0

@ElPonczato wiem, nie zapomnę ale to potem dopiero xd

0

to jak to dodałem w pamięci to aż prawie 80 000 kibiców Eintrahtu było. to wstyd i hańba dla nas i społeczności kibicowskiej

0

@Sulimo idź juz spać bo ja nigdzie w nocy nie zadzwonie

0

@PodkarpackiKibic a dlaczego nie śpisz? co sie stało ?

3

ŚPICIE lambrowicze?? Ja wstałem na chwilę ale idę spać bo śpiący jestem jeszcze bardziej niż jak się kładłem

0

@Adi123456789 a to które źle ułożyłem?

1

@LuQa_ już mam. Rozdrobnilem wodę z płynem do naczyń takim pachnącym i wlałem do buteleczzki

0

@AdiKingu96 jakie mistrzostwo xd ?

0

@Kos111 no chyba musi wpierw ozdrowieć co nie, nie będzie grał z kontuzjami

1

@matti_s jak bez kolejki to prosto z wagonu

1

@marcin62 nie będzie, juz się zabezpieczyliśmy

1

@fcbarcafan19 ja nigdy nie wychodze z meczu przed jak sie skończy

1

@LuQa_ ile ?!?!?!!?!?!???????????? jak ja mam dwie dychy na przeznaczenie na to

0

@Adi123456789 to po co do mnie wypisujesz i mi sie wyświetla

2

Na niemieckich forach piszą, że po trzecim golu kibice Eintrachtu zaczęli blokować wyjścia z sektorów i kazali fanom Barcy oglądać mecz do końca.

kurde co za trolle , nigdy ich juz na mecz nie wpuścimy

0

@kubix05 ale stare graty

0

@PodkarpackiKibic po co dwa razy JEST napisałeś ?????

0

@Adi123456789 co chciałeś Adrian?

0

@PodkarpackiKibic hahahaha no dobra to zrobie tylko że jak nie dostane kasy to sie wkurze. bardzo to jest ryzykowne dla mnie

0

@Sau_Ron ale obciachu se narobiliśmy wczoraj

0

@PodkarpackiKibic kurde ale on jest stary a tak dobrze gra co nie

0

@PodkarpackiKibic no bo sie wkurzyłem bo to moja babcia i dziadek to jak mam ich ludwikiem oblać

0

@shinthps do biedry idź bo są

0

@dorkizos ja nie mam podobnego dylemantu

1

@LuQa_ a po ile to jest?

0

@martin3131 ciekawe dlaczego olali , no chyba że chcieli se zarobić kasę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?