0

@MesQueUnClub_87 a tak nie jest? to jednak są fakty

2

@DaPidejpi za to 8-2 ??

2

Thomas Tuchel

"Byłem rozczarowany tym, że sędzia dobrze się bawił z Carlo Ancelottim. Wiem, że Carlo jest dżentelmenem i miłym facetem, ale gdy chciałem podejść i podziękować za mecz, zobaczyłem go (Marciniaka) uśmiechniętego i śmiejącego się głośno z trenerem rywali. Po 120 minutach walki, gdy twoja drużyna walczyła do ostatniej kropli, widzisz sędziego śmiejącego się z drugim trenerem... Myślę, że to bardzo, bardzo zły moment. Powiedziałem mu to."

Czy rzeczywiście Szymon Marciniak zachował się tak źle, jak uważa szkoleniowiec londyńskiej Chelsea?

1

@MesQueUnClub_87 i przecież messi nie gra u nas to nie można porównać

0

@Kitek1640 juz poszły te trolle

1

@DaPidejpi a dlaczego jesteś taki złośliwy dla nich ?

0

@MesQueUnClub96 a to za kim Ty jesteś? przeciez my nie graliśmy

0

@squeamish jesteśmy za Atleti przecież to wiadomo

0

@Sau_Ron trzeba być za Atletico bo to z naszego kraju jest zespół

0

@Kengo ja moge założyć z 2 złote moje

0

niech mu dadzą wolną rękę bo blokuje drogę młodzieży

1

@MesQueUnClub_87 przecież messi jest mały

0

@Ascend ja też tak dziś wszystkim powiedziałem ale oni sie kłucą

0

@konrad1661 co to ?

0

@LionelM95 u mnie tez jest wyśmienicie

0

@ranger3120 a co to są chemtrialsi ???

0

@PodkarpackiKibic u mnie też świeci słoneczko i zaraz idę na dwór pograć w piłkę

0

@masq deszcz pada u
Ciebie ?

0

@JimMorrisonFCB odczep się ode mnie. to co już se napisać nie moge?

1

Jaka pogoda jest u Was lambrowicze???

1

@PodkarpackiKibic nie musisz mi dziękować

0

@Janas11224 dziękuję przyjacielu za poparcie

0

@Ascend ale ręka była wczoraj?

0

@tbas czyli jest. I dobrze to posędziował?

0

@daniel32778 aha dziękuję za pomoc. To go wyśmieje ze się nie zna

0

@Sebs420 nie znam cie i nie chce cie znać hahahaha

0

Dzień dobry lambrowicze. A Marciniak to nie jest kibicem Realu? Bo mi kolega wczoraj napisał na priv

0

@PodkarpackiKibic bardzo mądre słowa przyjacielu mój

0

@Rust_Cohle powinniśmy go od nich odkupić. Przynajmniej ja jakbym był prezesem to bym go odkupil

0

@czosnekfcb nie tszy tylko trzy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?