OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 a tak nie jest? to jednak są fakty
2
@DaPidejpi za to 8-2 ??
2
Thomas Tuchel
"Byłem rozczarowany tym, że sędzia dobrze się bawił z Carlo Ancelottim. Wiem, że Carlo jest dżentelmenem i miłym facetem, ale gdy chciałem podejść i podziękować za mecz, zobaczyłem go (Marciniaka) uśmiechniętego i śmiejącego się głośno z trenerem rywali. Po 120 minutach walki, gdy twoja drużyna walczyła do ostatniej kropli, widzisz sędziego śmiejącego się z drugim trenerem... Myślę, że to bardzo, bardzo zły moment. Powiedziałem mu to."
Czy rzeczywiście Szymon Marciniak zachował się tak źle, jak uważa szkoleniowiec londyńskiej Chelsea?
1
@MesQueUnClub_87 i przecież messi nie gra u nas to nie można porównać
0
@Kitek1640 juz poszły te trolle
1
@DaPidejpi a dlaczego jesteś taki złośliwy dla nich ?
0
@MesQueUnClub96 a to za kim Ty jesteś? przeciez my nie graliśmy
0
@squeamish jesteśmy za Atleti przecież to wiadomo
0
@Sau_Ron trzeba być za Atletico bo to z naszego kraju jest zespół
0
@Kengo ja moge założyć z 2 złote moje
0
niech mu dadzą wolną rękę bo blokuje drogę młodzieży
1
@MesQueUnClub_87 przecież messi jest mały
0
@Ascend ja też tak dziś wszystkim powiedziałem ale oni sie kłucą
0
@konrad1661 co to ?
0
@LionelM95 u mnie tez jest wyśmienicie
0
@ranger3120 a co to są chemtrialsi ???
0
@PodkarpackiKibic u mnie też świeci słoneczko i zaraz idę na dwór pograć w piłkę
0
@masq deszcz pada u
Ciebie ?
0
@JimMorrisonFCB odczep się ode mnie. to co już se napisać nie moge?
1
Jaka pogoda jest u Was lambrowicze???
1
@PodkarpackiKibic nie musisz mi dziękować
0
@Janas11224 dziękuję przyjacielu za poparcie
0
@Ascend ale ręka była wczoraj?
0
@tbas czyli jest. I dobrze to posędziował?
0
@daniel32778 aha dziękuję za pomoc. To go wyśmieje ze się nie zna
0
@Sebs420 nie znam cie i nie chce cie znać hahahaha
0
Dzień dobry lambrowicze. A Marciniak to nie jest kibicem Realu? Bo mi kolega wczoraj napisał na priv
0
@PodkarpackiKibic bardzo mądre słowa przyjacielu mój
0
@Rust_Cohle powinniśmy go od nich odkupić. Przynajmniej ja jakbym był prezesem to bym go odkupil
0
@czosnekfcb nie tszy tylko trzy!!!