0

@Zoker minie mu. Katar nie jest taki straszny

0

@Yoshi94 masz rację ale to ludzie się nie znają

0

@Martwy byś się zdziwił ile. Jestem bardzo lubiany

23

Kamil Glik po meczu ze Szwecją:

"Od początku grałem z kontuzją, nie wiem czy jeszcze w tym sezonie zagram. Na pewno coś tam naderwałem. Byłem gotowy na 50% w tym meczu. Nie interesowało mnie to co będzie po tym meczu, liczył się tylko ten mecz."

SZEF TOTALNY!

1

Roland to nasza przyszłość a Dani przeszłość jakby ktoś nie wiedział

0

sprzedać tego bramkarza musimy bo nie widzę w nim przyszłości już nic

0

@danio1899 z wiklinowego

0

@K0stek ja nie wiem a co

1

@KmN przed MŚ musi być bo nie będą wiedzieć kto z kim gra

1

Miłego Dnia dla Wszystkich moich kolegów i koleżanek i trolli jaskiniowych też życzę !!! Bawcie się dobrze i w ogóle co chcecie sobie porobić.

Pozdrawiam
O. D.

0

@PodkarpackiKibic a kto to jest? w czym jesteśmy podobni? przecież my sie wcale nie znamy to jak jesteśmy podobni?

0

@PodkarpackiKibic dziękuję przyjacielu ;)

22

Polacy są bardzo dobrymi lekarzami, wyleczyli Szwedów z kataru w 90 minut

1

widać, że Polacy, walą z gwinta aż miło

0

ninja wchodzi uwaga

0

ale piekło :) :) :)

0

Czesio mistrz kontroluje to

0

hahahahahahahahaah

0

krycha to bóg !!!!!

1

goooolllllllllllll goooolllllllllllllllll goooolllllllllllll

0

o boże o boże o boże

0

ale strzał był co nie

1

@Hubsao chyba jestem co nie

0

@NaFazieHitman ano właśnie

0

@Wossi61FCB ale to jedna połowa?

0

@Wossi61FCB nooooooooooooooooooooo

0

@Hubsao nie ide spać bo mecza patrze

0

@LioMessi10 to powiedz mu a nie mi tu gadasz

1

ile trwa przerwa?

0

lepiej ja to światło zgaśnie całkiem może co nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?