OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker minie mu. Katar nie jest taki straszny
0
@Yoshi94 masz rację ale to ludzie się nie znają
0
@Martwy byś się zdziwił ile. Jestem bardzo lubiany
23
Kamil Glik po meczu ze Szwecją:
"Od początku grałem z kontuzją, nie wiem czy jeszcze w tym sezonie zagram. Na pewno coś tam naderwałem. Byłem gotowy na 50% w tym meczu. Nie interesowało mnie to co będzie po tym meczu, liczył się tylko ten mecz."
SZEF TOTALNY!
1
Roland to nasza przyszłość a Dani przeszłość jakby ktoś nie wiedział
0
sprzedać tego bramkarza musimy bo nie widzę w nim przyszłości już nic
0
@danio1899 z wiklinowego
0
@K0stek ja nie wiem a co
1
@KmN przed MŚ musi być bo nie będą wiedzieć kto z kim gra
1
Miłego Dnia dla Wszystkich moich kolegów i koleżanek i trolli jaskiniowych też życzę !!! Bawcie się dobrze i w ogóle co chcecie sobie porobić.
Pozdrawiam
O. D.
0
@PodkarpackiKibic a kto to jest? w czym jesteśmy podobni? przecież my sie wcale nie znamy to jak jesteśmy podobni?
0
@PodkarpackiKibic dziękuję przyjacielu ;)
22
Polacy są bardzo dobrymi lekarzami, wyleczyli Szwedów z kataru w 90 minut
1
widać, że Polacy, walą z gwinta aż miło
0
ninja wchodzi uwaga
0
ale piekło :) :) :)
0
Czesio mistrz kontroluje to
0
hahahahahahahahaah
0
krycha to bóg !!!!!
1
goooolllllllllllll goooolllllllllllllllll goooolllllllllllll
0
o boże o boże o boże
0
ale strzał był co nie
1
@Hubsao chyba jestem co nie
0
@NaFazieHitman ano właśnie
0
@Wossi61FCB ale to jedna połowa?
0
@Wossi61FCB nooooooooooooooooooooo
0
@Hubsao nie ide spać bo mecza patrze
0
@LioMessi10 to powiedz mu a nie mi tu gadasz
1
ile trwa przerwa?
0
lepiej ja to światło zgaśnie całkiem może co nie