OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 a co to znaczy?
1
@Adi123456789 no może ale trzeba byc czujnym
0
no to ładnie, następna afera wyszła na jaw. to się już nigdy nie skończy :/
6
mój też jest bardzo wymagający cały czas coś chce ode mnie ale ja uciekam na dwór
1
@kazbychu aha to oki xd
0
@Jestjakjest wszędzie gdzie widzę, na buzi i na brzuchu i ogólnie wszędzie
0
@Litman ja oglądam 4 lata już i nic się nie zmieniło, potwierdzam
0
@Ojciec5tkidzieci kłamstwo to jest raczej
0
@ElKamil nie rozumiem
0
@vangoor a na jaką ? ba ja mam telewizor taki 50 cali w swoim pokoju
1
@PatrychoO hahahahahahah
0
Komentarz usunięty
1
@blaugrana900 nie wiem
0
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos za poźno jak na mnie , jutro se obejrze powtórke na żywo
0
@Kurkmen ok to sie nie gniewam i nie jestem wkurzony na ciebie już. możesz sie nie bać
0
bardzo dobrze to rozegrali
0
@pacior95 a Mbappe ?
1
@kazbychu jak z tekstowej ????????? z radia ??????????
0
@kazbychu znasz sie dobrze na tym, dziękuję za opinie
0
ale piekne. po ile one są euro? bo bym sobie kupił z 3 żeby nie prać
1
@Pawel13sz ale jak obejrzę to Ci napiszę . dobra?
1
@Pawel13sz aha to juz bede wiedział. dziekuje
0
@Kurkmen nie bój sie nie zapomnie a po resztą jutro mi nie potrzebne to sie odczep
0
@kazbychu kurdeeeeeeeeeeeeeeee gooooooollllllllll :/
0
@Adi123456789 no tak ale jak ktos to pozmienia w fotoszopie i Ty to zobaczysz to Cie wtrolluje i będziesz myślał ze widziałeś naprawde
0
@jeyx77x to przez to sie tak zamienił w kulę ?
0
@Criss18Barca czyli małysz wraca na skocznię
0
@kazbychu a co Ci sie nie podoba??? przeciez walczą
0
@Adi123456789 ale to jest rzucenie słowem na wiatr