0

@pazio23 a w srebro ?

0

@BlaseR9 noc ?

1

@Pawel13sz a po co ci to ? dzisiaj przeciez Polska gra

0

@messi564 dziękuję za szacunek

0

@sendesara a to kiedy miał zacząć ?xd

0

@Lionel_Messi10 czyli wraca do nas !!! bo gdzie indziej bedzie miał lepiej

1

@El dominatore co????? że co ?????????? sam se kup

0

@tristan87 dziękuję za zrozumienie powagi sytuacji . pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru OSAMA

1

@Danny Gaucho a dlaczego, już sobie wstępnie ustaliłem warunki

0

przeciez on sie czuje jak na 20 lat , powinniśmy go kupić a nie czekać na jakiegos hallanda aż dojrzeje

3

no i co teraz? a już co szybsi dzielili skórę na niedzwiedziu i wyliczali na kogo ile kasy dac i kogo kupić xd

0

@Gall no przecież to chce właśnie Wam przetłumaczyć

0

@Patry10 no właśnie, w końcu ktoś z rozumem

0

@PodkarpackiKibic ale to może na dodatkowo mi wykupią

0

@wawrzyn1 a ty ile masz ?

1

@PJ777 bardzo lubie jeździć ale wole też grać w gry

2

@PJ777 bardzo mądrze to ująłeś. dziękuję za odpowiedź przyjacielu

0

@El dominatore nie bój żaby

1

@kulek22 dużo zdrowia Tobie życzę z całego serca

0

@PodkarpackiKibic a po co mi figurki ?????

0

@busquets5 nie ma naszego DNA

0

@PodkarpackiKibic bo mam zegarek

1

@wpwelement a co sie stało ?

0

@Dojt aha no to ok

0

@Pawel13sz ahaa ok przyjacielu

0

@kulek22 a co Ci jest?

0

@Aureczek a po co ci taki głos?

0

i bardzo dobrze. należy mu się jak psu buda albo mięso

1

@Adamski69 jak sie nie umie jeździć to sie nie jeździ

0

@PodkarpackiKibic ale co sie chcą dowiedzieć? że co ? bo nie wiem o co ci chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?