OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pazio23 a w srebro ?
0
@BlaseR9 noc ?
1
@Pawel13sz a po co ci to ? dzisiaj przeciez Polska gra
0
@messi564 dziękuję za szacunek
0
@sendesara a to kiedy miał zacząć ?xd
0
@Lionel_Messi10 czyli wraca do nas !!! bo gdzie indziej bedzie miał lepiej
1
@El dominatore co????? że co ?????????? sam se kup
0
@tristan87 dziękuję za zrozumienie powagi sytuacji . pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru OSAMA
1
@Danny Gaucho a dlaczego, już sobie wstępnie ustaliłem warunki
0
przeciez on sie czuje jak na 20 lat , powinniśmy go kupić a nie czekać na jakiegos hallanda aż dojrzeje
3
no i co teraz? a już co szybsi dzielili skórę na niedzwiedziu i wyliczali na kogo ile kasy dac i kogo kupić xd
0
@Gall no przecież to chce właśnie Wam przetłumaczyć
0
@Patry10 no właśnie, w końcu ktoś z rozumem
0
@PodkarpackiKibic ale to może na dodatkowo mi wykupią
0
@wawrzyn1 a ty ile masz ?
1
@PJ777 bardzo lubie jeździć ale wole też grać w gry
2
@PJ777 bardzo mądrze to ująłeś. dziękuję za odpowiedź przyjacielu
0
@El dominatore nie bój żaby
1
@kulek22 dużo zdrowia Tobie życzę z całego serca
0
@PodkarpackiKibic a po co mi figurki ?????
0
@busquets5 nie ma naszego DNA
0
@PodkarpackiKibic bo mam zegarek
1
@wpwelement a co sie stało ?
0
@Dojt aha no to ok
0
@Pawel13sz ahaa ok przyjacielu
0
@kulek22 a co Ci jest?
0
@Aureczek a po co ci taki głos?
0
i bardzo dobrze. należy mu się jak psu buda albo mięso
1
@Adamski69 jak sie nie umie jeździć to sie nie jeździ
0
@PodkarpackiKibic ale co sie chcą dowiedzieć? że co ? bo nie wiem o co ci chodzi