0

@endriuuu2 jakimi ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ryjewski chyba ciebie trollu biały

0

@Murazor nie no nie przesadzaj, gołębie srają na stoliki a na Halalnda ma być nas stać

0

@Murazor o widzę, że białe trolle wychodzą z dziupli , idź na swoją stronkę lepiej tu nikt nie potrzebuje waszej opinii

2

piekny mecz, Xavi potrafił ustawić wszystko jak trzeba

0

@Murazor masz racje przyjacielu

0

franki to mistrz jest

0

tragikomedia hahaahahah

0

hzhahahahahahahahahahaha

0

czerwona powinna być !!!!

0

vo ten xavi wyprawia ?

0

@kuz piątej ligi xd

0

@NicoGonzalez on dużo gada

0

dawaj Dembele bo nie dociągniemy tego

0

nie da sie tego oglądać

0

gavi out i dobrze

0

świetnie sie przywitał ale słabo sie pożegnał xd

0

to kryminał jest

0

czerwona ale jaja a

0

dawaj Dembele na boisko bo tracimy pewność siebie

0

@andbarca o to szacun bracie.

0

zniszczą nas chyba

2

ucieka nam kontrola

0

gavi do zmiany i to szybko

0

@patry295 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

nie ma siły nasz grubasek juz

0

chyba poczuli krew

0

nie da sie na to patrzeć

0

ale dno teraz gramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?