1

@_Adek_02_ a co tam sie dzieje ?

3

@Messibestplayerintheworld na 20 lat oddaliśmy nazwę ?!?!?!?! o main god !!!

0

@Emhyr hhahahaha dobrze, że nie 8 razy dziennie. ale fejk xD przecież on by nie miał siły chodzić jakby tyle trenował

0

@BARCA1899Messi ferie są xD nie pozdrawiam xD

0

@El dominatore to raczej jakby było z alfonsem

0

i bardzo dobrze, Lapcio kontroluje rynek, powinien naściągać tych młodych perełek bo są tanie i ładnie grają

3

@prodigy żadna przesada bo zachował się jak prostak niestety, po gwizdku , z tyłu walnął przeciwnika. niestety ale mu się należało z 5 meczy i powinniśmy się cieszyć, że tylko dwa dostał

0

pewnie jeszcze zwyzwał sędziego jak aż dwa mecze dostał

1

@busquets5 hahahaha to nie chodzi , że świat idzie do przodu - chociaż idzie tylko o to , że my przez Bartomeu jesteśmy dziadami i sprzedajemy wszystko co tylko na drzewo nie ucieka

3

@Simusamu10 ciesz się, że trzeźwy byłeś bo byś na piechotę wracał

0

@dzefrej234 ale zdesperowany. żeby on nas na manowce jeszcze nie wyprowadził. haland nie ma naszego DNA i jest bardzo szklany jak nasz Fati

1

@kryhaa wolałbym żeby im manite zrobił ale boję się że Leo już ledwo łazi po boisku ;)

0

@blazeq a przecież mogliby coś mieć na spodenkach to też by mieli więcej pieniędzy

0

jak oni te umowy podpisują to ja nie wiem. najpierw gadają, że zarobią 100 milionów a jak podpiszą to juz zarabiamy mniej. nie wiem kto tego pilnuje ale ktoś nierozgarnięty albo jakiś amator a wręcz laik . chcą nas doprowadzić do bankructwa

0

@Stagiryta a Ty jesteś kibicem Realu ???

1

@BARCA1899Messi a ty wiesz co on robi w domu . gra w fortnajta xD przestań bredzić i weź się za naukę lepiej

0

@sebabarca11 no na wszystko, czy Ty nie widziałeś że on jest jakiś wstydliwy czy nie wiem jak to nazwać

0

@Vebrol i co w tym śmiesznego? może papież zadzwonił do nich i poprosił żeby przywiozła ?

0

... Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

Szatnia PSG jest niezwykle zadowolona z możliwości zmierzenia się z Realem Madryt. „Rozniesiemy ich”, brzmiał ogólny przekaz zespołu. Bezpośredni świadkowie twierdzą, że najbardziej zadowolony był Leo Messi, który wręcz skakał ze szczęścia. Wyglądało to trochę tak jak w przypadku trzecioligowców, którzy w pucharze trafiają właśnie na Real lub słabą obecnie Barcelonę. Z tą różnicą, że paryżanie są absolutnie przekonani, że przejadą się po rywalu. Dwa miesiące od tamtych chwil nie zmieniło się nic. Na sześć dni przed pierwszym gwizdkiem piłkarze PSG są pewni, że wyjdą na boisko dopełnić formalności.

2

Zmarnowali go u nas niestety. Nie dali mu się niestety otworzyć

1

@jogas88 derby to derby moja droga

0

Coś mam przeczucie, że teraz Xavi stanie się ofiarą bo oni dobrze grają

0

@MessiTheBesst no trochę masz rację. Ale nie do końca bo teraz to wszyscy piją żeby nie zachorować na Covida

0

@Mow_mi_Douglas kradzież w białych rękawiczkach

0

@kulek22 hahaah hahahaha

1

@AbelKabel bardzo mądrze

1

@david89 ano widzisz. Pewnie sami jeżdżą po kielichu i się teraz boją

1

@wojtekjoe nie no nie przesadzaj. Pokłócić się zawsze można a uchlać nie

0

@Cwaniak4 piwko z rana jak śmietana

0

@JohnnyBarca Jezus nie może mieć dzieci bo nie ma dziewczyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?