OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB a covida ?
2
@prodigy co Cie tak śmieszy moj drogi ? to nie wasz orlik że strzelacie po 3 bramki w meczu. tu się gra w piłkę
1
@dzagos i to niby było złamanie regulaminu ? xd
0
@Sulimo no jakby wiedział to by go kupił . nie uważasz ?
0
@arasz1819 no właśnie o to mi chodzi
0
@JimMorrisonFCB a czego Ty się boisz?
0
@jedrek7000 a nas to nawet w telewizji już teraz nie pokazują ??
1
@dzagos a co napisałeś ??
0
@Witekk10 a nie możesz po prostu nie łamać regulaminu? to będziesz spokojny o swoje istnienie
0
@arasz1819 dembele jest lepszy od mbappe . to są fakty nie opinia. sam Laporta tak powiedział
0
@JimMorrisonFCB bardzo mądra i stonowana wypowiedź. ale widać, że się boisz wydać opinię
1
kurde ale zobaczcie ale my go zniszczyliśmy psychicznie, taki dobry piłkarz, wystarczyło, że poszedł i ma zaufanie kolegów i trenera i od razu brama za bramą asysta za asystą. aż szkoda, że u nas nie został
0
@ToWinaSedziego jestem nowym użytkownikiem ale kibicem nie nowym, a konto założyłem bo jak nieraz czytam te komentarze to chciałem zaprowadzić trochę porządku i wytłumaczyć ludziom pewne fakty
0
@Phoenixx ja też tak nie uważam, bo jest słabym trenerem i dopiero coś tam się uczy ale wyniki jakieś ma chyba co nie
0
@Sulimo że jak chce poczekać do końca sezonu to od razu ma byc trollem ?
0
@JimMorrisonFCB no możesz, jak się boisz wydawać opinii po każdym meczu to możesz
0
@Ying dzięki za info
0
GDZIE są te wszystkie trolle co nie wierzyły w xAviego ???
Barca była 9. w LaLiga przed podpisaniem kontraktu z Xavim na stanowisko trenera. Obecnie Barcelona znajduje się na 4 miejscu
Taktyka Hiszpana zaczyna działać? eeeeeeeeeeeeee ?
0
@Vebrol żadnej nie chcemy
0
@Sulimo nie pamiętam
0
@jq91 a co Ci tak śpieszno???
1
@Mankind dobre jest białko z jajka
0
@D10S1985 jeszcze nie wiem , czy będę krytykował bo muszę mieć do tego podstawy. a co ty jakiś detektyw jesteś, że wszędzie mnie śledzisz?
0
@malicinho jak nie musi jak musi. a ma MŚ ??? nie ma
0
@Fenelon ...gdyby
0
@Ying jakoś o tym nie słyszałem osobiście
0
@JimMorrisonFCB Maradona
0
@Fenelon no jeszcze trochę musi bo coś ostatnio upada
0
@amanter to mówił o Ronaldo
0
@AdiKingu96 ale z tym byłby jeszcze lepszy