0

@JimMorrisonFCB a covida ?

2

@prodigy co Cie tak śmieszy moj drogi ? to nie wasz orlik że strzelacie po 3 bramki w meczu. tu się gra w piłkę

1

@dzagos i to niby było złamanie regulaminu ? xd

0

@Sulimo no jakby wiedział to by go kupił . nie uważasz ?

0

@arasz1819 no właśnie o to mi chodzi

0

@JimMorrisonFCB a czego Ty się boisz?

0

@jedrek7000 a nas to nawet w telewizji już teraz nie pokazują ??

1

@dzagos a co napisałeś ??

0

@Witekk10 a nie możesz po prostu nie łamać regulaminu? to będziesz spokojny o swoje istnienie

0

@arasz1819 dembele jest lepszy od mbappe . to są fakty nie opinia. sam Laporta tak powiedział

0

@JimMorrisonFCB bardzo mądra i stonowana wypowiedź. ale widać, że się boisz wydać opinię

1

kurde ale zobaczcie ale my go zniszczyliśmy psychicznie, taki dobry piłkarz, wystarczyło, że poszedł i ma zaufanie kolegów i trenera i od razu brama za bramą asysta za asystą. aż szkoda, że u nas nie został

0

@ToWinaSedziego jestem nowym użytkownikiem ale kibicem nie nowym, a konto założyłem bo jak nieraz czytam te komentarze to chciałem zaprowadzić trochę porządku i wytłumaczyć ludziom pewne fakty

0

@Phoenixx ja też tak nie uważam, bo jest słabym trenerem i dopiero coś tam się uczy ale wyniki jakieś ma chyba co nie

0

@Sulimo że jak chce poczekać do końca sezonu to od razu ma byc trollem ?

0

@JimMorrisonFCB no możesz, jak się boisz wydawać opinii po każdym meczu to możesz

0

@Ying dzięki za info

0

GDZIE są te wszystkie trolle co nie wierzyły w xAviego ???

Barca była 9. w LaLiga przed podpisaniem kontraktu z Xavim na stanowisko trenera. Obecnie Barcelona znajduje się na 4 miejscu
Taktyka Hiszpana zaczyna działać? eeeeeeeeeeeeee ?

0

@Vebrol żadnej nie chcemy

0

@Sulimo nie pamiętam

0

@jq91 a co Ci tak śpieszno???

1

@Mankind dobre jest białko z jajka

0

@D10S1985 jeszcze nie wiem , czy będę krytykował bo muszę mieć do tego podstawy. a co ty jakiś detektyw jesteś, że wszędzie mnie śledzisz?

0

@malicinho jak nie musi jak musi. a ma MŚ ??? nie ma

0

@Fenelon ...gdyby

0

@Ying jakoś o tym nie słyszałem osobiście

0

@JimMorrisonFCB Maradona

0

@Fenelon no jeszcze trochę musi bo coś ostatnio upada

0

@amanter to mówił o Ronaldo

0

@AdiKingu96 ale z tym byłby jeszcze lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?