OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sajmon883 no dobra :) zwracam humor ;)
0
@eckov a co ja powiedziałem, że go obraziłeś? nie bądź taki wrażliwy XD
0
@Luciano99 o co Ci się rozchodzi?dlaczego zły ?
0
@rayqi jak ????????????????
0
@Adi123456789 co mi napisałeś Adamie ?
0
@ElTomas akurat w konsolę to gra się w nocy a nie przed treningiem
0
kto wymyśla te składy? przecież to są składy na porażkę. no ale... co zrobisz. szkoda marnowania takiego wielkiego potencjału zespołu w taki sposób
0
@Barca1922 niestety ale optymizmem meczu się nie wygra mój drogi
0
@zadafcb powinien dostać jakąś karę finansową za takie zachowanie, to jest niebezpieczny sport i jak dozna kontuzji to kto będzie grał
0
@dv7wisnia pierwsze dwa pewniaczki, Barca może popuścić
0
@KrwawiaceoczyVEB co Ty za herazje wypisujesz, dembele=poziom mbappe a leao brakuje dużo
0
@Bunk420 dobre są w porównaniu do chłopaków, pewnie by z nami z 4-0 wygrały spokojnie
0
@zadafcb a w czym ?
0
@KrychaFCB powinien dostać bo mu się należy za przywiązanie do klubu
0
@Toretto co Ty wypiszujesz, przecież Leo jest stary
4
@IronSanHybrid nie przesadzaj, grają normalnie, juz szukasz wymówki widzę
0
powinniśmy jego jak najszybciej zatrudnić.
Thomas Tuchel w zaledwie rok w Chelsea:
-- Zwycięzca Ligi Mistrzów
-- Zwycięzca Superpucharu Europy
-- Finalista Pucharu Anglii
-- Finalista Pucharu Ligi
-- Awans w tabeli Premier League z 9. na 4. miejsce w poprzednim sezonie
-- 3 miejsce w Premier League w tym sezonie i pierwsze w fazie grupowej Ligi Mistrzów
-- Zwycięstwo z Guardiolą (3 razy), Zidane, Simeone (2 razy), Mourinho, Emery, Kloppem, Conte, Allegrim i Ancelottim.
A według włodarzy PSG był za słaby. Idealna odpowiedź za zwolnienie z klubu w Wigilię! Ogromny szacunek dla Thomasa Tuchela!
1
@Emhyr martwmy sie o siebie a nie o innych
0
@eckov zachowuj się, to nasz piłkarz
0
@Pawel13sz byś się wstydził
0
@Adi123456789 na treningu się trenuje a nie
0
@grejtxkrzychu bo za długi artykuł, a po reszta widziałeś jak się śmieją na treningu zamiast trenować ?
0
ahahahahahaahah bo grać to trzeba umieć... i w piłkę i w bukmacherkę XD
0
@Adi123456789 nie zrzęda tylko prawdomówny
0
@Tollusiek chyba 3 ma
0
@Gomess a tak to ledwo ziapią
1
@jutroIV w punkt !!!
0
@vangoor haha to jest 301 ;)
0
@jutroIV na 6 miesięcy został wypożyczony
1
@Pawel13sz żeby jutro się nie popsuła bo zamiast trenować to się śmieją