0

@sajmon883 no dobra :) zwracam humor ;)

0

@eckov a co ja powiedziałem, że go obraziłeś? nie bądź taki wrażliwy XD

0

@Luciano99 o co Ci się rozchodzi?dlaczego zły ?

0

@rayqi jak ????????????????

0

@Adi123456789 co mi napisałeś Adamie ?

0

@ElTomas akurat w konsolę to gra się w nocy a nie przed treningiem

0

kto wymyśla te składy? przecież to są składy na porażkę. no ale... co zrobisz. szkoda marnowania takiego wielkiego potencjału zespołu w taki sposób

0

@Barca1922 niestety ale optymizmem meczu się nie wygra mój drogi

0

@zadafcb powinien dostać jakąś karę finansową za takie zachowanie, to jest niebezpieczny sport i jak dozna kontuzji to kto będzie grał

0

@dv7wisnia pierwsze dwa pewniaczki, Barca może popuścić

0

@KrwawiaceoczyVEB co Ty za herazje wypisujesz, dembele=poziom mbappe a leao brakuje dużo

0

@Bunk420 dobre są w porównaniu do chłopaków, pewnie by z nami z 4-0 wygrały spokojnie

0

@zadafcb a w czym ?

0

@KrychaFCB powinien dostać bo mu się należy za przywiązanie do klubu

0

@Toretto co Ty wypiszujesz, przecież Leo jest stary

4

@IronSanHybrid nie przesadzaj, grają normalnie, juz szukasz wymówki widzę

0

powinniśmy jego jak najszybciej zatrudnić.

Thomas Tuchel w zaledwie rok w Chelsea:
-- Zwycięzca Ligi Mistrzów

-- Zwycięzca Superpucharu Europy
-- Finalista Pucharu Anglii

-- Finalista Pucharu Ligi

-- Awans w tabeli Premier League z 9. na 4. miejsce w poprzednim sezonie

-- 3 miejsce w Premier League w tym sezonie i pierwsze w fazie grupowej Ligi Mistrzów

-- Zwycięstwo z Guardiolą (3 razy), Zidane, Simeone (2 razy), Mourinho, Emery, Kloppem, Conte, Allegrim i Ancelottim.

A według włodarzy PSG był za słaby. Idealna odpowiedź za zwolnienie z klubu w Wigilię! Ogromny szacunek dla Thomasa Tuchela!

1

@Emhyr martwmy sie o siebie a nie o innych

0

@eckov zachowuj się, to nasz piłkarz

0

@Pawel13sz byś się wstydził

0

@Adi123456789 na treningu się trenuje a nie

0

@grejtxkrzychu bo za długi artykuł, a po reszta widziałeś jak się śmieją na treningu zamiast trenować ?

0

ahahahahahaahah bo grać to trzeba umieć... i w piłkę i w bukmacherkę XD

0

@Adi123456789 nie zrzęda tylko prawdomówny

0

@Tollusiek chyba 3 ma

0

@Gomess a tak to ledwo ziapią

1

@jutroIV w punkt !!!

0

@vangoor haha to jest 301 ;)

0

@jutroIV na 6 miesięcy został wypożyczony

1

@Pawel13sz żeby jutro się nie popsuła bo zamiast trenować to się śmieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?