OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adi123456789 czyli Adam do Ada ? XD pozdrowienia dla wszystkich Adrianów ;)
0
@Survier a jak przychodził to pierwszy pisałeś i się podniecałeś. wstyd mi za Ciebie
2
Robert Lewandowski: Mbappe i Haaland nie zbliżą się nawet do poziomu Messiego czy Ronaldo
0
@Adi123456789 no Adi to Adam
1
@eckov a Dembele ?!?!?!?!
3
Przed Walentynkami, niech każdy pamięta...
Kochamy się codziennie nie tylko od święta !!!
1
@MrPGG no nie wiem, może np leroay merole
0
@Arnold1234 no wiem, tylko jakich miał przeciwników śmiesznych
0
@igimigi18 nie mogę napisać bo mnie trolle rozszarpią. tylko czekają na moje potknięcie
0
szkoda, że podpisaliśmy z nimi. nie zarobimy dużo, ja bym podpisał z kimś innym za trzy razy więcej
0
@Bulls1938 espanyol barcelona fc barcelona 2-2
4
Yevgen Konoplyanka w Super Piątku:
----"Legia Kraków to bardzo poważny klub, który się mną mocno interesował. Najbardziej konkretna była Cracovia. Ta drużyna ma fantastycznych kibiców".
----Kraków zyskuje trzecią drużynę w Ekstraklasie
0
no jak to kto ?
0
@Hubsao XD ty teź XD
0
@Pawel13sz taką dali taka jest
0
@Sulimo nie pozdrawiam wcale
1
@Borneo no dobra, z Toba sie mogę trochę zgodzić, bo widać, że masz rozumne myślenie. dzięki
0
@robertocarlos76 no żaden z tych bo to profanacja jest
0
@KrwawiaceoczyVEB wyobraź sobie, że wszystko zrozumiałem , tylko Ty nie umiesz odczytać moich intencji
0
@D10S1985 masz rację przyjacielu. Derby to piekło bezwzględne
0
@meteo100 dzięki Mateo za info
0
@Hubsao o co ci chodzi ? nawet kiedys messi powiedział ze go lubi
0
@koziar dlaczego nie na Barcelonę?
0
@Sysia11 no wiem, ale nie widzę wyników na przyszłość
0
@Firestone bardzo mądra wypowiedź
0
@BarcaSupporter tak powinno być, żeby trenowali w spokoju, ale widziałeś ostatni trening?!?!?!? zamiast trenować to się śmieją
0
@Pawel13sz niby którego? nikogo nie przedrzeźniam
0
@Jacu327 no on to na pewno by nie chciał ale kibice tego chcą
0
@jutroIV XD
0
@Elvisek twój nick też źle się ludziom kojarzy