0

@FCBparasiempre to nie mogłeś iść do szwagra pooglądać tylko jakieś strimy musisz szukać ?

0

@Pawel13sz podzielam opinię trenera, ja też już go podziwiałem wcześniej niż on sam

1

I CO WY NA TO :

Hiszpańskie media podały, że w przerwie meczu Paris Saint-Germain z Realem Madryt sędziego Daniele Orsato odwiedzili liderzy francuskiego klubu.
Pierwszy taką informację podał Miguel Angel Toribio z Radio MARCA w trakcie relacji z meczu. „Al-Khelaïfi i Leonardo zeszli w przerwie, by wywrzeć nacisk na Orsato po jego sędziowaniu w pierwszej połowie. Świadkami były osoby z UEFA”, przekazał dziennikarz.

0

@Ali094 nie jestem i mam rację

0

@Xwowrak ja nie kupuję wcale

0

@Franek17 dziękuję Franku za opinię

0

@Xwowrak ale nowe czy używane?

1

no to już po nas całkowicie

2

@agaFCB siedzieć w domu trzeba jak wieje i mecze oglądać

0

@amanter messi nie wyjdzie w pierwszym skladzie, mam takie przeczucie osobiste

0

no musisz pracować bo na razie to kibice nie są zadowoleni z tego jak wygląda Twoja gra obronna . weź się w garść i walcz

0

@AdiKingu96 no ja a kto powiedział

0

@amanter a kto karnego popsuł? ja ?

1

@GeraltzKatalonii jak jak doszedłem, po obserwacjach meczowych

0

@Bocheno1 odczep się Ty trollu

0

0

@Adi123456789 aha , no dobra to masz szczęście

2

Komentarz usunięty

0

@Survier wiem przecież to

0

@Hubsao jestem a co? juz bardzo dawno kibicuje od 4 lat

1

@Hubsao za co ?

0

@Piorun co znowu?

0

@Hubsao nie wiem

0

po wczorajszych przemyśleniach muszę stwierdzić, że Messi był najsłabszy na placu boju , już nie te lata i nie ma siły na poważne granie

1

@sokot i co z tego , jak oni u siebie to odrobią z nawiązką bo są źli

0

@serj chyba inny mecz oglądałeś, Leo się powoli nam kończy i to są fakty a nie mity

0

@BART97 ja jeszcze nie wiem

0

@blodziakk matka wie że ćpiesz?

0

@Kurkmen 2-8 do nie trójka w plecy mój drogi

0

@Adi123456789 a jak u nas karne psuł to pewnie żeś go przezywał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?