OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre to nie mogłeś iść do szwagra pooglądać tylko jakieś strimy musisz szukać ?
0
@Pawel13sz podzielam opinię trenera, ja też już go podziwiałem wcześniej niż on sam
1
I CO WY NA TO :
Hiszpańskie media podały, że w przerwie meczu Paris Saint-Germain z Realem Madryt sędziego Daniele Orsato odwiedzili liderzy francuskiego klubu.
Pierwszy taką informację podał Miguel Angel Toribio z Radio MARCA w trakcie relacji z meczu. „Al-Khelaïfi i Leonardo zeszli w przerwie, by wywrzeć nacisk na Orsato po jego sędziowaniu w pierwszej połowie. Świadkami były osoby z UEFA”, przekazał dziennikarz.
0
@Ali094 nie jestem i mam rację
0
@Xwowrak ja nie kupuję wcale
0
@Franek17 dziękuję Franku za opinię
0
@Xwowrak ale nowe czy używane?
1
no to już po nas całkowicie
2
@agaFCB siedzieć w domu trzeba jak wieje i mecze oglądać
0
@amanter messi nie wyjdzie w pierwszym skladzie, mam takie przeczucie osobiste
0
no musisz pracować bo na razie to kibice nie są zadowoleni z tego jak wygląda Twoja gra obronna . weź się w garść i walcz
0
@AdiKingu96 no ja a kto powiedział
0
@amanter a kto karnego popsuł? ja ?
1
@GeraltzKatalonii jak jak doszedłem, po obserwacjach meczowych
0
@Bocheno1 odczep się Ty trollu
0
@Adi123456789 mam
0
@Adi123456789 aha , no dobra to masz szczęście
2
Komentarz usunięty
0
@Survier wiem przecież to
0
@Hubsao jestem a co? juz bardzo dawno kibicuje od 4 lat
1
@Hubsao za co ?
0
@Piorun co znowu?
0
@Hubsao nie wiem
0
po wczorajszych przemyśleniach muszę stwierdzić, że Messi był najsłabszy na placu boju , już nie te lata i nie ma siły na poważne granie
1
@sokot i co z tego , jak oni u siebie to odrobią z nawiązką bo są źli
0
@serj chyba inny mecz oglądałeś, Leo się powoli nam kończy i to są fakty a nie mity
0
@BART97 ja jeszcze nie wiem
0
@blodziakk matka wie że ćpiesz?
0
@Kurkmen 2-8 do nie trójka w plecy mój drogi
0
@Adi123456789 a jak u nas karne psuł to pewnie żeś go przezywał