OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 podaj numer do pracy to zadzwonię, że jest pożar w kotłowni i was ewakuują
1
@kuz nie znasz życia
1
@Deeespacito przecież tu 3/4 ludzi nie ma pojęcia o co chodzi , ale piszą, jakby po trzy szkoły trenerskie skończyli
2
@talizmo hehehehe
0
@JimMorrisonFCB masz prawo, nie neguję tego, każdy ma prawo ale jeszcze za nim zatęsknimy
0
czy wszyscy już są ?
0
@JimMorrisonFCB i się dziwisz, że nie chce podpisać nowego kontraktu
0
@La Pulgaa przecież ja nie karzę Ci czytać moich komentarzy, jest wolność słowa i każdy ma prawo do wypowiedzi i wyrażania swoich poglądów i wystawiania tez społecznych
0
@Arkadio90 no tak, jak wynik będzie zły to będą się go prosić , ja bym nie wszedł za to
0
@Wossi61FCB Laporta musi mieć cos na Xaviego i on się boi
0
@Elprofesorxx akurat kogo jak kogo ale jego tak
0
@MrPGG może i bym zrobił ale nie wiem jak i gdzie to się robi
0
gdzie jest Dembele się pytam?!?!?!?! przecież to jego naturalne środowisko taki mecz
0
@PIETREKs 4-0 dla nas
1
@maroon bardzo mądrze zrobił , Busi nie nadąża już na tle poważnego rywala
0
@Firestone no niestety
0
jezus maria ale skład. będzie ciężko no ale musimy wierzyć, inaczej to powinien Xavi ustawić . widać, że gra na remis ale nie wiem dlaczego to robi
0
bardzo mądry i roztropny człowiek
0
@BART97 Lay'sy je przed tv xd
1
a kto to ??????????
2
@snupson oficjalnie tylko tam a nieoficjalnie nie tylko
0
@DawidekFCB a co chcesz wiedzieć ?
1
@MrPGG przecież jest ważny kontrakt to o co Ci chodzi przyjacielu
1
@Adi123456789 no dobra to jeszcze nie dostaniesz dziś bo jest mecz i sobie pooglądać możesz
1
@DaPidejpi mądra wypowiedź przyjacielu , nie często spotykana ale prawdziwa
0
@VegetaPolska a pisali tu, że Barcelona go chce
0
@Zoker hahahahah i frytki do tego
1
@Krzywy95 nic nie kupujemy , ogladamy gdzieś za darmo
0
@TridenteMSN nie mam żadnego privu od Ciebie. mam 56 privów ale Twojego nie widzę jakoś
0
@BART97 xD