OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto chyba cały czas miesiąc dają jeszcze
1
UWAŻAJCIE NA SIEBIE MOI PRZYJACIELE
W dalszym ciągu prognozy na dzisiejszą noc oraz jutrzejszy poranek są alarmujące! Prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z bardzo silną linią szkwału, która może przyjąć postać bardzo niebezpiecznej burzy wiatrowej! Prędkość wiatru w trakcie przechodzenia linii szkwału może przekraczać lokalnie 120km/h! Dodatkowo nie można wykluczyć rozwoju trąb powietrznych.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie jutrzejszego poranka a także w ciągu całego dnia! Zabezpieczcie luźne przedmioty oraz ostrzeżcie rodzinę i znajomych!
0
@AxelF dlatego Ty masz jedno ;)
0
@avenger podpisałby ale za nisko go cenią
0
@Messibestplayerintheworld masakracja xd
0
@Kwiatek67 brakuje go w klubie :)
0
Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Listonosza !!!
DZIĘKUJEMY !!!
6
@Pawel13sz hahahahahahahaha co za dzbany podpisały z nim taki kontrakt XD
0
@Messibestplayerintheworld a do kiedy on ma kontrakt ?
0
@JohnA no właśnie ;) pewnie tak było :)
0
@D10S1985 ale zobacz 3-4 trenerów go skreśliło czyli sami siebie skreślili bo już ich nie ma . rozumiesz już ?
2
mnie też wkurza i co mam zrobić, tylko bardziej się jeszcze wkurzę jak z LE odpadniemy zaraz bo co wtedy trener powie mnie ciekawi, bo ja perspektyw okiem fachowca nie widzę
0
@JohnA to po co tam poleźli ?
0
@Tridente2015 zgadzam się bo to rozwojowy zawodnik i świetlana przyszłość przed nim
0
@KrychaFCB nie wiem tego wszystkiego
0
@wasylinho1 nie ma za co, pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinę
0
@Sysia11 od 16 do 18 godziny ?
0
@D10S1985 nie płaczę, tylko stwierdzam fakty co ludzie widzą a się boją powiedzieć
0
@VamosB oni zawsze się czepiają, ale to z przyzwyczajenia bo sędziowie w Hiszpanii są tragiczni ;)
0
@FCBparasiempre rozumiem już Twoje problemy , dziękuję
0
@Kluivert_P pewnie przestał działać jak wchodzili
0
@tristan87 no ja wiem
0
@La Pulgaa proszę nie czytać jak nie pasuje, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i poglądów, akurat społeczność LaRambli mnie akceptuje i popiera
do widzenia
0
@Dawidfcb1998 masz rację ale to nie znaczy, że jest już dobry
1
@Sau_Ron warcaby
0
@DonMatteo901 przestań bredzić
0
@PatrychoO no niestety ale my się na razie do LM nie nadajemy bo obciachu narobimy
0
@wasylinho1 ja nie korzystam z tego to przecież nie mogę polecić
0
@amanter Neymar jest za gruby na szybkie bieganie
0
@FC1899Barca smutna prawda ehhhhh aż się łza w oku kręci sama