0

@Toretto chyba cały czas miesiąc dają jeszcze

1

UWAŻAJCIE NA SIEBIE MOI PRZYJACIELE

W dalszym ciągu prognozy na dzisiejszą noc oraz jutrzejszy poranek są alarmujące! Prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z bardzo silną linią szkwału, która może przyjąć postać bardzo niebezpiecznej burzy wiatrowej! Prędkość wiatru w trakcie przechodzenia linii szkwału może przekraczać lokalnie 120km/h! Dodatkowo nie można wykluczyć rozwoju trąb powietrznych.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie jutrzejszego poranka a także w ciągu całego dnia! Zabezpieczcie luźne przedmioty oraz ostrzeżcie rodzinę i znajomych!

0

@AxelF dlatego Ty masz jedno ;)

0

@avenger podpisałby ale za nisko go cenią

0

0

@Kwiatek67 brakuje go w klubie :)

0

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Listonosza !!!
DZIĘKUJEMY !!!

6

@Pawel13sz hahahahahahahaha co za dzbany podpisały z nim taki kontrakt XD

0

@Messibestplayerintheworld a do kiedy on ma kontrakt ?

0

@JohnA no właśnie ;) pewnie tak było :)

0

@D10S1985 ale zobacz 3-4 trenerów go skreśliło czyli sami siebie skreślili bo już ich nie ma . rozumiesz już ?

2

mnie też wkurza i co mam zrobić, tylko bardziej się jeszcze wkurzę jak z LE odpadniemy zaraz bo co wtedy trener powie mnie ciekawi, bo ja perspektyw okiem fachowca nie widzę

0

@JohnA to po co tam poleźli ?

0

@Tridente2015 zgadzam się bo to rozwojowy zawodnik i świetlana przyszłość przed nim

0

@KrychaFCB nie wiem tego wszystkiego

0

@wasylinho1 nie ma za co, pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinę

0

@Sysia11 od 16 do 18 godziny ?

0

@D10S1985 nie płaczę, tylko stwierdzam fakty co ludzie widzą a się boją powiedzieć

0

@VamosB oni zawsze się czepiają, ale to z przyzwyczajenia bo sędziowie w Hiszpanii są tragiczni ;)

0

@FCBparasiempre rozumiem już Twoje problemy , dziękuję

0

@Kluivert_P pewnie przestał działać jak wchodzili

0

@tristan87 no ja wiem

0

@La Pulgaa proszę nie czytać jak nie pasuje, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i poglądów, akurat społeczność LaRambli mnie akceptuje i popiera
do widzenia

0

@Dawidfcb1998 masz rację ale to nie znaczy, że jest już dobry

1

@Sau_Ron warcaby

0

@DonMatteo901 przestań bredzić

0

@PatrychoO no niestety ale my się na razie do LM nie nadajemy bo obciachu narobimy

0

@wasylinho1 ja nie korzystam z tego to przecież nie mogę polecić

0

@amanter Neymar jest za gruby na szybkie bieganie

0

@FC1899Barca smutna prawda ehhhhh aż się łza w oku kręci sama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?