OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton do Multikina nie idź czasem bo tam już nie puszczają podobno
0
ten Perez to niezły jest. Ma łeb na karku . Robi co chce
1
@Antimadridista~ chyba chcesz dostać bana za zachowanie
0
@masik86 uważasz, że zdobedziemy Ligę Europy? cięzko
0
@Comfortable_ dziękuję przyjacielu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO jakbyś się trochę znała to byś wiedziała o co chodzi
0
@LionelM95 o wypraszam sobie , a jakie ?
5
Trochę sobie przeczytałem LARAMBLE i śmieszą mnie ludzie co piszą , że NIENAWIDZĄ , że czują NIENAWIŚĆ do Realu. Wy wogóle wiecie co znaczy to słowo ? śmieszni jesteście wg mnie. ja nie lubie Realu ale nigdy nie powiem, że NIE NAWIDZĘ.
do widzenia
0
@AdiKingu96 ze 3 lata poczekamy niestety
0
@Pilka_jest_okragla ja Wam powiem, że kiedys to wybijał te piłki ale miał jednego wielkiego farta , bo machał tymi łapami i zawsze wybijał a teraz jak się fart skończył to macha łapami a piłek nie wybija
0
@Kgorecki2500 no a jakoś nie widzę poprawy za bardzo
2
@RonnieVEB z nim w sumie też nie jest o wiele lepsza, chyba nie oglądasz meczy albo śpisz jak oglądasz
1
@PatrychoO musimy wspierać Real bo Messi uciekł do petrofdolarowców i po resztą Real to jakby nas reprezentował bo z Hiszpanii jest
0
@LionelM95 połykaj całe to tak nie czuć kwasowości
0
kurcze, trzeba wygrać to może zatrzymamy naszego Dembusia , potrzeba pieniędzy
0
bardzo dobry i mądry sędzia
0
@SnieguPlock ma regenerację jakbys nie wiedział
0
kurde ale to przykre jest, że kibice sie cieszą, że tu gramy , nie będzie dobrze z nami
0
a po co mu on ?
3
zniszczymy im kariery jak będą siedzieć, muszą grać
0
dla mnie to tak :
1 dzień dobry bo wygraliśmy z Atletico
1 dzień średni bo przegraliśmy z Realem ale się cieszyliśmy, że graliśmy i przegraliśmy
... a reszty nie będę omawiał bo szkoda mi czasu
0
@Adi123456789 a dlaczego akurat jego a nie Rikiego Pucia ?
0
@Marcin91fcb ciekawe kiedy się zatrze
1
@Adi123456789 jak nie mam jak mam
0
@Adi123456789 to kogo Ci szkoda w końcu ?
1
@Adi123456789 jestem spokojny bardzo
0
@MrPGG co to ????????????????
7
Adama Traore, w Derbach Barcelony:
▪ Najwięcej wygranych pojedynków (10)
▪ Najwięcej udanych dryblingów (4)
▪ Najwięcej dośrodkowań (10)
▪ Asysta przy bramce De Jonga w ostatniej minucie meczu
-- 2 mecze od powrotu do Barcelony
-- 2 asysty
Prawdziwa MASZYNA