0

@Foton do Multikina nie idź czasem bo tam już nie puszczają podobno

0

ten Perez to niezły jest. Ma łeb na karku . Robi co chce

1

@Antimadridista~ chyba chcesz dostać bana za zachowanie

0

@masik86 uważasz, że zdobedziemy Ligę Europy? cięzko

0

@Comfortable_ dziękuję przyjacielu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@PatrychoO jakbyś się trochę znała to byś wiedziała o co chodzi

0

@LionelM95 o wypraszam sobie , a jakie ?

5

Trochę sobie przeczytałem LARAMBLE i śmieszą mnie ludzie co piszą , że NIENAWIDZĄ , że czują NIENAWIŚĆ do Realu. Wy wogóle wiecie co znaczy to słowo ? śmieszni jesteście wg mnie. ja nie lubie Realu ale nigdy nie powiem, że NIE NAWIDZĘ.
do widzenia

0

@AdiKingu96 ze 3 lata poczekamy niestety

0

@Pilka_jest_okragla ja Wam powiem, że kiedys to wybijał te piłki ale miał jednego wielkiego farta , bo machał tymi łapami i zawsze wybijał a teraz jak się fart skończył to macha łapami a piłek nie wybija

0

@Kgorecki2500 no a jakoś nie widzę poprawy za bardzo

2

@RonnieVEB z nim w sumie też nie jest o wiele lepsza, chyba nie oglądasz meczy albo śpisz jak oglądasz

1

@PatrychoO musimy wspierać Real bo Messi uciekł do petrofdolarowców i po resztą Real to jakby nas reprezentował bo z Hiszpanii jest

0

@LionelM95 połykaj całe to tak nie czuć kwasowości

0

kurcze, trzeba wygrać to może zatrzymamy naszego Dembusia , potrzeba pieniędzy

0

bardzo dobry i mądry sędzia

0

@SnieguPlock ma regenerację jakbys nie wiedział

0

kurde ale to przykre jest, że kibice sie cieszą, że tu gramy , nie będzie dobrze z nami

0

a po co mu on ?

3

zniszczymy im kariery jak będą siedzieć, muszą grać

0

dla mnie to tak :
1 dzień dobry bo wygraliśmy z Atletico
1 dzień średni bo przegraliśmy z Realem ale się cieszyliśmy, że graliśmy i przegraliśmy
... a reszty nie będę omawiał bo szkoda mi czasu

0

@Adi123456789 a dlaczego akurat jego a nie Rikiego Pucia ?

0

@Marcin91fcb ciekawe kiedy się zatrze

1

@Adi123456789 jak nie mam jak mam

0

@Adi123456789 to kogo Ci szkoda w końcu ?

1

@Adi123456789 jestem spokojny bardzo

0

@MrPGG co to ????????????????

7

Adama Traore, w Derbach Barcelony:

▪ Najwięcej wygranych pojedynków (10)
▪ Najwięcej udanych dryblingów (4)
▪ Najwięcej dośrodkowań (10)
▪ Asysta przy bramce De Jonga w ostatniej minucie meczu
-- 2 mecze od powrotu do Barcelony

-- 2 asysty

Prawdziwa MASZYNA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?