0

@amanter będą nam manity wsadzać co mecz :/

1

@AFA90 trzymaj się przyjacielu

0

@Gomess spodenki?

0

@Hubsao ja nie pamiętam tego wcale

1

@amanter specjalnie tak zagrali bo nie chcieli pokazać co potrafią i zostawili sobie to na rewanż

3

@PIETREKs a co się stało bo nie wiem

0

musi zacząć na ławce bo nie ma zgrania z nami i raczej widzielibyśmy Dembele w pierwszej 11tce żeby szarpał i strzelał bo potrafi to robić

0

niestety ale Luk to się nadaje tylko na końcowe 5 minut i na wrzutki bo tak to on nic nie da w grze. tylko może zaszkodzić

4

możecie sobie chcieć, rozwałkujemy Was jak kluski na obiad do rosołu

0

@cyron1 ale śmieszne ha ha ha . to prawda jest - z gazet

0

@D10S1985 jak ja bym był trenerem to inaczej bym to załatwił

0

@DamianBarcaCule nie wypisuj głupot bo bana dostaniesz

0

@Stanio87 a z jakiego niby powodu ?

0

przecież juz Zidane załatwił mu kontrakt z adidasem i idzie do Realu tylko nie teraz bo ma poczekać jak Perez sobie uzbiera pieniędzy i za rok mu da i pojdzie do nich :/ ale będą nas lali ojejuuuuu

0

@danio1899 no a też mają ich kupić ??? no jak kimich to może nie 12 ale z 10 bo jak z Bayernem dostaliśmy 8 bramek to szok jest do tej pory na świecie i koledzy się śmieją jak mnie nieraz widzą

0

@slayer a pike to jest niby najlepszy? a gra ? on już nie dojeżdża

0

@robsesh musicie nauczyć się kultury osobistej a nie zieje z Was nienawiść jak z koksownika ogień, wstyd mi za Was

0

@Greenalley jak chcesz to sobie płacz bo jest nad czym , my za 5 lat może zaczniemy się uśmiechać , no chyba, że tak jak na treningu wszyscy się uśmiechają a ledwo z espalyolem zremisowaliśmy, ale ważne że się uśmiechają i dobrze bawią a wyników jak nie było tak nie ma

0

@masik86 szanuję Twoje zdanie, ale nie będziemy w top4 z taką grą

0

@D10S1985 to niech ich wpuści razem na boisko to się przekonamy kto ma rację

0

@LionelM95 wolę w proszku

1

@Adi123456789 aha, no dobra

0

@norbi77 dobrze, że Ty pamiętasz. ja jestem wychowany tak żeby szanowac innych i tak będę żył a nie w nienawiści do świata. słabe to z waszej strony no ale........ nienawidźcie się dalej jak wam z tym dobrze

1

@RonnieVEB no to się zgodzę

0

@Foton i znalazłeś coś??

0

kurde, jak ten Mbappe przyjdzie do Realu to będziemy po 5-0 przegrywać . a jeszcze jakby Haland doszedł to po 7-0 :/

0

@LS spokojnie jeszcze trochę

0

@Survier nie przesadzaj, jak messi jest wart 50

1

@Oskar00 masz rację, oni nas reprezentują jako naszą ligę i musimy im kibicować a nie jakimś szejkom

0

@POLAK12345 można go oddać i tak mało gra a jak dadzą z 30 mln to ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?