OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter będą nam manity wsadzać co mecz :/
1
@AFA90 trzymaj się przyjacielu
0
@Gomess spodenki?
0
@Hubsao ja nie pamiętam tego wcale
1
@amanter specjalnie tak zagrali bo nie chcieli pokazać co potrafią i zostawili sobie to na rewanż
3
@PIETREKs a co się stało bo nie wiem
0
musi zacząć na ławce bo nie ma zgrania z nami i raczej widzielibyśmy Dembele w pierwszej 11tce żeby szarpał i strzelał bo potrafi to robić
0
niestety ale Luk to się nadaje tylko na końcowe 5 minut i na wrzutki bo tak to on nic nie da w grze. tylko może zaszkodzić
4
możecie sobie chcieć, rozwałkujemy Was jak kluski na obiad do rosołu
0
@cyron1 ale śmieszne ha ha ha . to prawda jest - z gazet
0
@D10S1985 jak ja bym był trenerem to inaczej bym to załatwił
0
@DamianBarcaCule nie wypisuj głupot bo bana dostaniesz
0
@Stanio87 a z jakiego niby powodu ?
0
przecież juz Zidane załatwił mu kontrakt z adidasem i idzie do Realu tylko nie teraz bo ma poczekać jak Perez sobie uzbiera pieniędzy i za rok mu da i pojdzie do nich :/ ale będą nas lali ojejuuuuu
0
@danio1899 no a też mają ich kupić ??? no jak kimich to może nie 12 ale z 10 bo jak z Bayernem dostaliśmy 8 bramek to szok jest do tej pory na świecie i koledzy się śmieją jak mnie nieraz widzą
0
@slayer a pike to jest niby najlepszy? a gra ? on już nie dojeżdża
0
@robsesh musicie nauczyć się kultury osobistej a nie zieje z Was nienawiść jak z koksownika ogień, wstyd mi za Was
0
@Greenalley jak chcesz to sobie płacz bo jest nad czym , my za 5 lat może zaczniemy się uśmiechać , no chyba, że tak jak na treningu wszyscy się uśmiechają a ledwo z espalyolem zremisowaliśmy, ale ważne że się uśmiechają i dobrze bawią a wyników jak nie było tak nie ma
0
@masik86 szanuję Twoje zdanie, ale nie będziemy w top4 z taką grą
0
@D10S1985 to niech ich wpuści razem na boisko to się przekonamy kto ma rację
0
@LionelM95 wolę w proszku
1
@Adi123456789 aha, no dobra
0
@norbi77 dobrze, że Ty pamiętasz. ja jestem wychowany tak żeby szanowac innych i tak będę żył a nie w nienawiści do świata. słabe to z waszej strony no ale........ nienawidźcie się dalej jak wam z tym dobrze
1
@RonnieVEB no to się zgodzę
0
@Foton i znalazłeś coś??
0
kurde, jak ten Mbappe przyjdzie do Realu to będziemy po 5-0 przegrywać . a jeszcze jakby Haland doszedł to po 7-0 :/
0
@LS spokojnie jeszcze trochę
0
@Survier nie przesadzaj, jak messi jest wart 50
1
@Oskar00 masz rację, oni nas reprezentują jako naszą ligę i musimy im kibicować a nie jakimś szejkom
0
@POLAK12345 można go oddać i tak mało gra a jak dadzą z 30 mln to ok