OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TridenteMSN zaraz sprawdzę
0
@arni72 o kurde . 17 lat? to ja 17 dni już mam konto tu ;) . i poważnie takie dymy były ?
0
@BART97 wcześniej wiedziałem od Ciebie bo jednak się lepiej znam na piłce nożnej
0
@Messibestplayerintheworld żaden trener się na nim nie poznał i żadnego już nie ma !!!
0
@fcbarcafan19 podobno do nas może przyjść
0
@BART97 przecież wiem, że jest
0
@TridenteMSN a co chcesz ?
2
@Deviler dziękuję przyjacielu za zrozumienie
0
może w końcu jakaś nowa rola dla Dembele by sie przydała
0
@JimMorrisonFCB no od 17...........................................dni to jeszcze się z nią nie zapoznałem
1
@fcbarcafan19 czyli mu się należy jak psu buda
0
@Sau_Ron nie oglądałem bo mi prąd wyłączyli
1
@Adi123456789 Siemanko Adasiu, on jest niezły, obejrzyj sobie hejtpark z nim to go poznasz bo pewnie tak to go nigdy nie poznasz ;)
0
@BART97 skąd wiesz ?
0
@AllBundy hejt park z nim oglądałem, spoko gość
0
@D10S1985 no to kto się na nim poznał, że jest u nas ? sam przyszedł i usiadł sobie na ławce ?
0
@Adi123456789 cicho bądź bo bana zgłoszę na Ciebie za pomówienia
1
@Bocheno1 a coś taki ciekawski? jestem obserwatorem i wydaję obiektywne opinie i tłumaczę pewne sprawy użytkownikom
5
Jak podaje TVP Sport Szymon Marciniak jest jednym z kandydatów na sędziego finału Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
0
@clyde trzymaj to przyjacielu bo kiedyś będzie dużo warte
0
@endriuuu2 ja nie wiem ale to może klucz od domu i od piwnicy chcą jako zabezpieczenie
0
@BART97 raczej nie bo Xavi się chyba na nim nie poznał
0
@Jakchcesz a jak ma odpalić jak nie dadzą mu pokazać swojego potencjału jaki w nim drzemie
0
@Cobra303 ja nie wiem dlaczego
1
ula la będą dymy
0
o kurde, kurs na nasze zwycięstwo wzrasta, coś złego się musi dziać wewnątrz klubu :/
0
@Sau_Ron a co jest ? przecież zima jest
0
@Sau_Ron no musimy ale boje się, że tradycyjnie ktoś coś odp####oli
0
bardzo dobry piłkarz, powinniśmy go kupić
0
@Alvarinho wiem, wiem wiem ;)