0

@Emhyr to do setki by musiał grać żeby coś lepiej sobie zarobić

1

@AllBundy o czym my mówimy, on nie nadaję się na wyższy poziom grania. dwa pierwsze mecze może i mu wyszły przypadkiem a później co , kopanie się po czole i gwiazdorstwo. niech on spokojnie sobie siedzi na ławce i nie przeszkadza. naprawdę

0

@Cygan BRC brawo za mądrą wypowiedź. widzę, że i Ty rozumiesz na czym polega piłka nożna . bardzo Ci dziękuję bo okazało się, że jeszcze są ludzie na tej stronie co potrafią się wypowiedzieć

0

@Gwyn musi się zaklimatyzować a nie od razu myślicie , że strzeli 5 bramek w meczu

0

@Mr8lack ale tak ostro i brutalnie ?

0

@chavez no tak a jak Ty myślisz?

0

@Rust_Cohle a jak mam ich nazwać?

0

@kaamil1910 w końcu normalna wypowiedź normalnego kibica . musi zostać bo bez niego nie damy rady

0

@JimMorrisonFCB taka krytyka mi się nie podoba

0

@Kitek1640 gdyby ryba jadła grzyby to byłaby grzybową a nie rybą

0

@Emhyr następnym tylko gierki w głowie się zaczynają

0

@Kamiloza91 Marcin

0

@SinMistico a co się stało? znowu kontuzjowany ?

0

@Emhyr gra dobrze ale gra bardzo ostro i zobaczycie, że zrobi sobie albo komuś krzywdę

0

@KrychaFCB zależy jaką lubisz pogodę ;)

2

Jakby wczoraj Ferran strzelił to co mógł strzelić to byście go wychwalali pod niebiosa i nazwali nowym Messim a tak to powychdziły trolle z jaskini i szczekają jaki on jest słaby i żeby się go pozbyć

1

Dembele wie, że milczenie jest złotem i nie ma co gadać tylko grać jak wczoraj to pokazał szerszej publiczności

0

musimy to przemyśleć, żeby nie popełnić tego samego błędu jak z Napoli wczoraj

0

@Pawel13sz chyba wczoraj meczu nie oglądałeś

0

@Kluivert_P i dembele

2

Z Ostatniej chwili!!!

Będzie wiało. Trzymajcie się moi przyjaciele i trolle jaskiniowe też

1

@Azi wyobraź sobie, że nie

0

No musimy obiektywnie przyznać, że się nie popisał w przeciwieństwie do Dembele

0

@bartekvisca wyglądało ładnie to przyznać trzeba

0

@Deviler a po co ???????

0

@Witekk10 no chyba najwyższa pora, żeby nie stracił na wartości

0

@bartekvisca nie no bez jaj, gdzie Lukowi do tamtego, ja sie bałem,że Luk się połamie

0

@fart 1-1 dobrze jest

0

@Pawel13sz dzięki ale to wiem

0

kurde, musimy to wyciągnąć na 4-1 bo na wyjeździe będziemy się tylko bronić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?