OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr to do setki by musiał grać żeby coś lepiej sobie zarobić
1
@AllBundy o czym my mówimy, on nie nadaję się na wyższy poziom grania. dwa pierwsze mecze może i mu wyszły przypadkiem a później co , kopanie się po czole i gwiazdorstwo. niech on spokojnie sobie siedzi na ławce i nie przeszkadza. naprawdę
0
@Cygan BRC brawo za mądrą wypowiedź. widzę, że i Ty rozumiesz na czym polega piłka nożna . bardzo Ci dziękuję bo okazało się, że jeszcze są ludzie na tej stronie co potrafią się wypowiedzieć
0
@Gwyn musi się zaklimatyzować a nie od razu myślicie , że strzeli 5 bramek w meczu
0
@Mr8lack ale tak ostro i brutalnie ?
0
@chavez no tak a jak Ty myślisz?
0
@Rust_Cohle a jak mam ich nazwać?
0
@kaamil1910 w końcu normalna wypowiedź normalnego kibica . musi zostać bo bez niego nie damy rady
0
@JimMorrisonFCB taka krytyka mi się nie podoba
0
@Kitek1640 gdyby ryba jadła grzyby to byłaby grzybową a nie rybą
0
@Emhyr następnym tylko gierki w głowie się zaczynają
0
@Kamiloza91 Marcin
0
@SinMistico a co się stało? znowu kontuzjowany ?
0
@Emhyr gra dobrze ale gra bardzo ostro i zobaczycie, że zrobi sobie albo komuś krzywdę
0
@KrychaFCB zależy jaką lubisz pogodę ;)
2
Jakby wczoraj Ferran strzelił to co mógł strzelić to byście go wychwalali pod niebiosa i nazwali nowym Messim a tak to powychdziły trolle z jaskini i szczekają jaki on jest słaby i żeby się go pozbyć
1
Dembele wie, że milczenie jest złotem i nie ma co gadać tylko grać jak wczoraj to pokazał szerszej publiczności
0
musimy to przemyśleć, żeby nie popełnić tego samego błędu jak z Napoli wczoraj
0
@Pawel13sz chyba wczoraj meczu nie oglądałeś
0
@Kluivert_P i dembele
2
Z Ostatniej chwili!!!
Będzie wiało. Trzymajcie się moi przyjaciele i trolle jaskiniowe też
1
@Azi wyobraź sobie, że nie
0
No musimy obiektywnie przyznać, że się nie popisał w przeciwieństwie do Dembele
0
@bartekvisca wyglądało ładnie to przyznać trzeba
0
@Deviler a po co ???????
0
@Witekk10 no chyba najwyższa pora, żeby nie stracił na wartości
0
@bartekvisca nie no bez jaj, gdzie Lukowi do tamtego, ja sie bałem,że Luk się połamie
0
@fart 1-1 dobrze jest
0
@Pawel13sz dzięki ale to wiem
0
kurde, musimy to wyciągnąć na 4-1 bo na wyjeździe będziemy się tylko bronić