0

my nie musimy, mamy jednego ale dobrego

0

@arasz1819 czyli żabne

0

trener wie co robi przecież

0

@Janas11224 ja gram w fife kolego

0

@AllBundy ale śmieszne, a co nie można tu dodać swoich przemyśleń? można chyba co nie

0

@arasz1819 palce nożne czy ręczne?

0

@Azi ciekawe dlaczego

2

@DJ6 dobra to się cofnę

0

Czy Was też jak wieje to bolą uszy i nos ?

2

@DJ6 trochę nie bo ja śledziłem Messiego bardziej

0

@AllBundy ja to lubie jak z eleven komentują bo się podniecają tak

0

@gorgota a Platini to jakie ma

0

@Kondziubarca no dobra a Platini??!?!?!???

0

@SnieguPlock no dobra a Zizu ?

1

bardzo wielki błąd a nawet wielbłąd, że pozbyliśmy się tak perspektywicznego grajka

0

@stone80 a Mbappe to co

1

@Kwiatek67 no kontuzje to go nie omijają , masz rację

0

@Kwiatek67 już Ty lepiej nie wymyślaj. haland to haland

5

Argentyński trener Nestor Gorosito o francuskich mediach krytykujących Messiego:

„Francuzi? Oni znają się na perfumach, a nie na pawdziwym futbolu”
Zgadzacie się?

5

@Joe_Pesci brawo !!! pięknie to ująłeś

0

@ElKamil nie o to się mi rozchodziło przecież

0

@AllBundy to co to za oglądanie jak nie słychać

2

@Maker0 trzeba wygrać wszystko a nie sobie wyliczać co trzeba co no nie trzeba

1

@Joe_Pesci tylko żeby zakalec nie wyszedł

46

Kai Havertz, który strzelił zwycięskiego gola, dzięki któremu Chelsea wygrała pierwszy raz w swojej historii Klubowe Mistrzostwa Świata, zebrał wszystkich masażystów, oraz resztę personelu, by zrobić im zdjęcie przy napisie „Champions”
Żadna z tych osób nie dostała medalu, nie pojawili się też na pierwszych stronach gazet, ale Kai chciał, żeby każdy z nich poczuł, że jest częścią tego sukcesu i w ten sposób sprawić im miłą pamiątkę
Absolutnie piękna postawa Havertza! SZACUN

0

@dawidw4 a jaka dzielnica albo miasto ?

0

i jak tam wieje jeszcze u Was w domu ???

0

@MSN30 orbitek chyba

0

@MrPGG jaki samochód? jaka marka?

0

@Piernik nie pal bo będziesz bezpłodny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?