OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
my nie musimy, mamy jednego ale dobrego
0
@arasz1819 czyli żabne
0
trener wie co robi przecież
0
@Janas11224 ja gram w fife kolego
0
@AllBundy ale śmieszne, a co nie można tu dodać swoich przemyśleń? można chyba co nie
0
@arasz1819 palce nożne czy ręczne?
0
@Azi ciekawe dlaczego
2
@DJ6 dobra to się cofnę
0
Czy Was też jak wieje to bolą uszy i nos ?
2
@DJ6 trochę nie bo ja śledziłem Messiego bardziej
0
@AllBundy ja to lubie jak z eleven komentują bo się podniecają tak
0
@gorgota a Platini to jakie ma
0
@Kondziubarca no dobra a Platini??!?!?!???
0
@SnieguPlock no dobra a Zizu ?
1
bardzo wielki błąd a nawet wielbłąd, że pozbyliśmy się tak perspektywicznego grajka
0
@stone80 a Mbappe to co
1
@Kwiatek67 no kontuzje to go nie omijają , masz rację
0
@Kwiatek67 już Ty lepiej nie wymyślaj. haland to haland
5
Argentyński trener Nestor Gorosito o francuskich mediach krytykujących Messiego:
„Francuzi? Oni znają się na perfumach, a nie na pawdziwym futbolu”
Zgadzacie się?
5
@Joe_Pesci brawo !!! pięknie to ująłeś
0
@ElKamil nie o to się mi rozchodziło przecież
0
@AllBundy to co to za oglądanie jak nie słychać
2
@Maker0 trzeba wygrać wszystko a nie sobie wyliczać co trzeba co no nie trzeba
1
@Joe_Pesci tylko żeby zakalec nie wyszedł
46
Kai Havertz, który strzelił zwycięskiego gola, dzięki któremu Chelsea wygrała pierwszy raz w swojej historii Klubowe Mistrzostwa Świata, zebrał wszystkich masażystów, oraz resztę personelu, by zrobić im zdjęcie przy napisie „Champions”
Żadna z tych osób nie dostała medalu, nie pojawili się też na pierwszych stronach gazet, ale Kai chciał, żeby każdy z nich poczuł, że jest częścią tego sukcesu i w ten sposób sprawić im miłą pamiątkę
Absolutnie piękna postawa Havertza! SZACUN
0
@dawidw4 a jaka dzielnica albo miasto ?
0
i jak tam wieje jeszcze u Was w domu ???
0
@MSN30 orbitek chyba
0
@MrPGG jaki samochód? jaka marka?
0
@Piernik nie pal bo będziesz bezpłodny