0

Marko dobrze broni i niech trolle się odczepią od niego

0

jak nie wygramy albo chociaż nie zremisujemy to ciężko to widzę bo Xavi już przesyła między wierszami swoje usprawiedliwienie

0

kurde musimy ich zaatakować od razu i stłamsić w zarodniku

0

@Figurehead1983 pobudka !!! jak się nie znasz to może po prostu nie komentuj bo tylko stwarzasz zamieszanie na forum

0

@ToreTToOO a co Ty taki nerwowy jesteś? każdy ma prawo skomentować co się dzieje a jak jeszcze się to innym forumowiczom podoba to jeszcze lepiej. mi piszą na priv, że dobrze komentuje i że słuchają sie moich opinii a jak Ci się nie podoba to możesz przecież zlikwidować konto i iść komentować na stronie PSG

0

@tom9001 nie bój się bo umiem liczyć, co Ci policzyć ?

0

@stone80 aha rozumiem , dziękuję za przemyślaną wypowiedź

0

@KrystianR nie ma co obstawiać, niech się kolega wypowie, czy się zna czy się nie zna i się sytuacja rozwiąże

3

Franek Smuda i jego cytaty
-- Skąd mam brać tych piłkarzy? Znów się pewnie ktoś obrazi, ale z kibla ich nie wezmę.

-- Żadnych innych nowych etatów nie będzie. Psychologa też nie, bo nie mamy w drużynie wariatów.

-- Uganda? To są jakieś jaja. Albo te inne afrykańskie drużyny, pałętają się tam po buszu, ale w rankingu są przed nami, to jest zabawa.

-- Nie jestem prawą ręką Bronisława Komorowskiego ani nie należę do rządu Donalda Tuska. Uważam jednak, że sprawa zostanie szybko załatwiona

-- Trener to musi być kawał skur... Z sercem na dłoni, ale i z tęgim batem w ręku

-- Przed własną publicznością padliny grać nie można. Musimy przez 90 minut być „desperados"

-- Zajechać kogoś to można w łóżku

2

@Yoshi94 przecież to zaniżają mu ocenę te trolle jaskiniowe co się ukrywają

0

Ferran za wysoko i Adama też za wysoka ocena. Najwyżej to 2 dla nich bo nic nie pokazali

0

Niech on zacznie grać a nie tylko gada i gada a ja jakoś efektów nie zauważam a akurat znam się na komentowaniu takich rzeczy

0

@tom9001 no ale jak oni obiecują, że walczą o mistrzostwo to jak mam to odebrać?!?!? Jako żart ze mnie????

0

@KrystianR mówi, a może on się nie zna i chciał zmienić run flata bo nie wiedział. Weź to pod uwagę

0

@KrystianR opona run flat. Mówi Ci to coś?

0

@Dior na flaku nie można pojechać?

0

@BombowiecKrawczyk co się stało bo ja nie wiem jeszcze

0

@szkutnik91 hahahahaha jaki skrót jak on nie był na meczu tylko obok

0

ahhaahahahha żeby zaraz sprzątaczek nie zaczął wrzucać do rotacji xd

0

kurde, jak z twarzy jest taką m###ą to fajnie gra i pomaga kolegom

0

ja się spodziewałem bo to było widać od dwóch sezonów, że Messi był wkurzony i nie chciało mu się grać już z nami

0

bardzo mądry artykuł napisaliście ale efekty to ja ocenię w następnym sezonie bo teraz nie ma efektów

1

dużo zdrówka Sergio i nie przejmuj się trollami tak jak ja bo jesteś wielki

0

@AllBundy czyli, że ktos doniósł a nawet po prostu skłamał na Ciebie :/

0

@Figurehead1983 w przyszłym sezonie to już nie strzeli bo będzie za stary, a jak ci sie nie podoba to nie wchodź tu , każdy może dawać swoje przemyślenia i dzielić sie ze społecznością

0

@AllBundy a za co dostałeś ??????

0

@Damian11 nie mogę nic polecić bo nie byłem nigdzie

0

@paweldunajecfcb a po co ??

0

@MrPGG #### ### xD

0

@fotohobby nie wiem bo u mnie na osiedlu na boisku nie ma trybun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?