OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marko dobrze broni i niech trolle się odczepią od niego
0
jak nie wygramy albo chociaż nie zremisujemy to ciężko to widzę bo Xavi już przesyła między wierszami swoje usprawiedliwienie
0
kurde musimy ich zaatakować od razu i stłamsić w zarodniku
0
@Figurehead1983 pobudka !!! jak się nie znasz to może po prostu nie komentuj bo tylko stwarzasz zamieszanie na forum
0
@ToreTToOO a co Ty taki nerwowy jesteś? każdy ma prawo skomentować co się dzieje a jak jeszcze się to innym forumowiczom podoba to jeszcze lepiej. mi piszą na priv, że dobrze komentuje i że słuchają sie moich opinii a jak Ci się nie podoba to możesz przecież zlikwidować konto i iść komentować na stronie PSG
0
@tom9001 nie bój się bo umiem liczyć, co Ci policzyć ?
0
@stone80 aha rozumiem , dziękuję za przemyślaną wypowiedź
0
@KrystianR nie ma co obstawiać, niech się kolega wypowie, czy się zna czy się nie zna i się sytuacja rozwiąże
3
Franek Smuda i jego cytaty
-- Skąd mam brać tych piłkarzy? Znów się pewnie ktoś obrazi, ale z kibla ich nie wezmę.
-- Żadnych innych nowych etatów nie będzie. Psychologa też nie, bo nie mamy w drużynie wariatów.
-- Uganda? To są jakieś jaja. Albo te inne afrykańskie drużyny, pałętają się tam po buszu, ale w rankingu są przed nami, to jest zabawa.
-- Nie jestem prawą ręką Bronisława Komorowskiego ani nie należę do rządu Donalda Tuska. Uważam jednak, że sprawa zostanie szybko załatwiona
-- Trener to musi być kawał skur... Z sercem na dłoni, ale i z tęgim batem w ręku
-- Przed własną publicznością padliny grać nie można. Musimy przez 90 minut być „desperados"
-- Zajechać kogoś to można w łóżku
2
@Yoshi94 przecież to zaniżają mu ocenę te trolle jaskiniowe co się ukrywają
0
Ferran za wysoko i Adama też za wysoka ocena. Najwyżej to 2 dla nich bo nic nie pokazali
0
Niech on zacznie grać a nie tylko gada i gada a ja jakoś efektów nie zauważam a akurat znam się na komentowaniu takich rzeczy
0
@tom9001 no ale jak oni obiecują, że walczą o mistrzostwo to jak mam to odebrać?!?!? Jako żart ze mnie????
0
@KrystianR mówi, a może on się nie zna i chciał zmienić run flata bo nie wiedział. Weź to pod uwagę
0
@KrystianR opona run flat. Mówi Ci to coś?
0
@Dior na flaku nie można pojechać?
0
@BombowiecKrawczyk co się stało bo ja nie wiem jeszcze
0
@szkutnik91 hahahahaha jaki skrót jak on nie był na meczu tylko obok
0
ahhaahahahha żeby zaraz sprzątaczek nie zaczął wrzucać do rotacji xd
0
kurde, jak z twarzy jest taką m###ą to fajnie gra i pomaga kolegom
0
ja się spodziewałem bo to było widać od dwóch sezonów, że Messi był wkurzony i nie chciało mu się grać już z nami
0
bardzo mądry artykuł napisaliście ale efekty to ja ocenię w następnym sezonie bo teraz nie ma efektów
1
dużo zdrówka Sergio i nie przejmuj się trollami tak jak ja bo jesteś wielki
0
@AllBundy czyli, że ktos doniósł a nawet po prostu skłamał na Ciebie :/
0
@Figurehead1983 w przyszłym sezonie to już nie strzeli bo będzie za stary, a jak ci sie nie podoba to nie wchodź tu , każdy może dawać swoje przemyślenia i dzielić sie ze społecznością
0
@AllBundy a za co dostałeś ??????
0
@Damian11 nie mogę nic polecić bo nie byłem nigdzie
0
@paweldunajecfcb a po co ??
0
@MrPGG #### ### xD
0
@fotohobby nie wiem bo u mnie na osiedlu na boisku nie ma trybun