1

@ŁukaszNidzica no i co się dzieje bo ja mam 5 kilometrów do stacji i nie pójdę tam przeciez ze śmieciami

2

@masq nie przejmuj się trollami, zawsze mogą zaatakować

0

@kuz zaraz będzie, proszę zachować spokój i rozwagę

0

@tomek8756 spokojnie, zaraz przyjdzie

2

Wisła Płock miała w czwartek rozegrać spotkanie pierwszej rundy esportowej FIFA eClub Series. Naprzeciwko "Nafciarzy" miał stanąć Lokomotiv Moskwa. Ostatecznie mecz nie dojdzie do skutku. Klub z Płocka podjął decyzję o nieprzystępowaniu do rywalizacji z rosyjską ekipą.

6

Wojska rosyjskie dotarły do Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej ! Trwają zacięte walki, a Gwardia Narodowa Ukrainy stawia stanowczy opór !

"Ukraińscy żołnierze giną, żeby nie dopuścić do ponowienia tragedii z 1986 roku. To już nie tylko wojna Ukrainy, lecz całej Europy" - powiedział prezydent Ukrainy.

1

@bartas97 o Boże :/

0

@Michu94 ja to akurat powiedziałem wcześniej

0

Komentarz usunięty

0

@John_Doe brak mózgu

0

@DaPidejpi kto to ? bo ma koszulkę Dynamo to chyba jednak piłkarz jest tylko że ma pistolet i czapke

0

@AduŚ07 ja nie pije wódki, za młody jestem ale juz piłem piwo

0

moim zdaniem musimy unikać błędów i pilnować Zielińskiego żeby nie strzelał i rytmicznie grać piłką , tak mi sie wydaje

0

Komentarz usunięty

0

@AduŚ07 a gdzie mieszkasz? podaj adres

0

@Pawel13sz ja pierdziele , to piłkarz idzie na wojne ?

0

@osa91 o większości nie wiem ale piekna sprawa, że tak robią

0

@Antimadridista_WR nudzi ci się ?

1

@Debfc odpuścić !!!!!!!!!!!!!! i olać !!!!!!!!!!!!!!!!!!

27

BRAWO !!! trzeba przyznać, że piekny gest z ich strony

W związku z atakiem Rosji na Ukrainę Real Madryt zaoferował pomoc swojemu golkiperowi.
Jak informuje Carlos Rodríguez, dziennikarz radia Onda Cero, Real Madryt zaoferował Andrijowi Łuninowi oraz jego rodzinie wszelkie możliwe wsparcie w związku z atakiem Rosji na Ukrainę. Klub pozostaje do dyspozycji bramkarza, jeśli czegokolwiek będzie potrzebował. Ukrainiec, jak i wielu jego rodaków za granicą i w kraju, z pewnością przeżywa od rana trudne chwile, stąd gest klubu.

0

@Foton a co to są pociski balistyczne ????????????????

0

@Qlewer przerażające jest bardziej to, że jest taki kraj, który bezpodstawnie zaatakował !!!

0

spokojnie ich pykniemy 5-0 , mam takie odczucie

0

@budel17 aha czyli był w szpitalu

0

@AllBundy dobrze , że twoje są mądre, że nie moge wytrzymac jak je czytam

0

@AllBundy a gdzie rok 2020 i 2021 ??? co wtedy robiłeś?

0

@Kgorecki2500 zejdź na ziemię, to jest cały czas ten sam czołg , tylko dużo ludzi podchodzi i sobie filmuje i potem pokazuje i jest dużo filmików a jeden czołg sie popsuł

0

@marko111122 tak, nie widzisz jak podwyższają ceny? to dlatego, że im się już kończy benzyna i chcą jak najwięcej zarobić jeszcze sobie

0

@JohnnyBarca może w Madrycie, to by było najbliżej

0

@osa91 kurde, niech stamtąd uciekają bo to blisko do Ukrainy już,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?