OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo oby. ale jakoś nie chce mi się wierzyc po tym co ostatnio mi kolega powiedział
0
@bari_94 pomyślałem i mi wyszło, że kłamał. powiedział, że wygramy . i co ?
0
@Bogan a o 3 rano była powtórka to trzeba było oglądać a nie
0
@Murazor tak mocniejsi że ledwo zremisowali
0
@Sulimo a niby za co? Za prawdę?
0
@Borneo Barca ładnie gra a wyników nie ma
0
@MrPGG nie przesadzaj
0
@gaucho104 jak nie gram jak gram
0
@bari_94 kłamie nas i myśli że uwierzymy
0
@szymonekk to po co plecie głupoty
0
@Bogan z jakiego rana???? Mecz był wczoraj!!!!
6
Ale sobie komplikujemy wszystko – zagramy o awans w Turcji na trzy dni przed meczem z Realem . A Xavi obiecywał, że awans sobie zrobimy w pierwszym meczu . Cos mi się tu nic nie zgadza powoli
0
niestety ale już nie
1
@Gaz co Ty w ogóle wypisujesz za brednie ?
0
Komentarz usunięty
0
kurde, messi juz je Lays'y przed telewizorem na polsacie, dobrze wiedział, że przegrają i nagrał reklame
0
tak obstawiałem, że będzie 3-1 dla Realu, kurde nooo
0
@Borneo lige mistrzów to przed telewizorem sobie obejrzy już
0
@Borneo aha to dlatego
1
@Adi123456789 ja tam za Realem bo tamtych to ja nie lubie wcale
0
@franegpro a Riki Puć nie poszedł !!! i co ??? jak się chce walczyć to można
0
@slayer jak nie zrozumiem jak zrozumiałem
0
@franegpro co jest ?
0
@semafor nie wiadomo jeszcze tego
0
@kemyt1995 a strimy ?????????????????
0
@lupin każdy ma prawo do przemyśleń
1
@Deviler nara ziomuś
1
@Martwy dupa jasiu
0
te psg to ma takie dresy jak moja piżama
0
@kemyt1995 to przełącz na polsat bo tam się nie podniecają przeszłością