0

@Borneo oby. ale jakoś nie chce mi się wierzyc po tym co ostatnio mi kolega powiedział

0

@bari_94 pomyślałem i mi wyszło, że kłamał. powiedział, że wygramy . i co ?

0

@Bogan a o 3 rano była powtórka to trzeba było oglądać a nie

0

@Murazor tak mocniejsi że ledwo zremisowali

0

@Sulimo a niby za co? Za prawdę?

0

@Borneo Barca ładnie gra a wyników nie ma

0

@MrPGG nie przesadzaj

0

@gaucho104 jak nie gram jak gram

0

@bari_94 kłamie nas i myśli że uwierzymy

0

@szymonekk to po co plecie głupoty

0

@Bogan z jakiego rana???? Mecz był wczoraj!!!!

6

Ale sobie komplikujemy wszystko – zagramy o awans w Turcji na trzy dni przed meczem z Realem . A Xavi obiecywał, że awans sobie zrobimy w pierwszym meczu . Cos mi się tu nic nie zgadza powoli

0

niestety ale już nie

1

@Gaz co Ty w ogóle wypisujesz za brednie ?

0

Komentarz usunięty

0

kurde, messi juz je Lays'y przed telewizorem na polsacie, dobrze wiedział, że przegrają i nagrał reklame

0

tak obstawiałem, że będzie 3-1 dla Realu, kurde nooo

0

@Borneo lige mistrzów to przed telewizorem sobie obejrzy już

0

@Borneo aha to dlatego

1

@Adi123456789 ja tam za Realem bo tamtych to ja nie lubie wcale

0

@franegpro a Riki Puć nie poszedł !!! i co ??? jak się chce walczyć to można

0

@slayer jak nie zrozumiem jak zrozumiałem

0

@franegpro co jest ?

0

@semafor nie wiadomo jeszcze tego

0

@kemyt1995 a strimy ?????????????????

0

@lupin każdy ma prawo do przemyśleń

1

@Deviler nara ziomuś

1

@Martwy dupa jasiu

0

te psg to ma takie dresy jak moja piżama

0

@kemyt1995 to przełącz na polsat bo tam się nie podniecają przeszłością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?