OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona miała 12 punktów straty do Realu Madryt, gdy zatrudniła Xaviego na stanowisku menadżera.
Od tego czasu podpisali kontrakt z kilkoma dobrymi zawodnikami, Ferranem Torresem, Gavim Adamą Traore, a także Aubameyangiem, który do tej pory strzelił dla nich już 9 bramek!
Od tego czasu Barca zaczęła grać piękna piłkę przyjemna dla oka. W El Clasico wygrali aż 4:0 na Santiago Bernabeu!
Po tych wspaniałych miesiącach Barcelona dalej traci 12 punktów do Realu Madryt....
kurde, co o tym sądzicie ?
0
@Borneo a co sądzisz o Neymarze, że pije?
0
@manyy6 a po co Ci?
0
@GirlfcbPL albo Ty głuchy. Na wykładach się uczy a nie podsłuchuje
0
Lepiej żeby został. Trzyma atmosferę w szatni
0
@michal26 już lepiej nie piszmy tu o potencji. Są inne strony do tego
0
@RomanHoffer od początku
0
@AllBundy nie krzyczę. Tylko ogłaszam
0
@Borneo za długo napisałeś. Nie czytam bo jestem zajęty
0
@Bykunn w końcu zrozumiałeś
0
@bolinho89 ja się nie orientuję
0
@Kondziubarca nie ma za co
0
@KrystianR to nowy fakt
0
@Emhyr nie zmieniaj tematu Emirze
0
@Bykunn przecież on chciał zostać a nie iść
0
@Rewolucja123 no właśnie. OMAL
0
@Gavinho cyk. Zrobiłem xd
0
@konrad1661 no to jeszcze 3 punkty musisz gdzieś znaleźć xd
0
Z Ostatniej chwili!!!!
Neymar nie trenuje!!!!!!!
Załamał się osobiście!!!!!!!!!
1
@Pilka_jest_okragla powinien zostać bo pięknie gra i nas ratuje z opresji
1
@bartekvisca już lepiej nie wymyślaj tych swoich filozofii
0
@Benek1899x1910 ale spadł na dno. Ojejku
0
@BombowiecKrawczyk nie przejmuj się trollami jaskiniowymi. One tylko czekają żeby Ci się rzucić do gardła
0
@Mow_mi_Douglas hahahaha o czym ty gadasz. Jakie mistrzostwo? Przecież my mamy 12 punktów w plecy xd
0
@MrPGG proszę mnie nie mieszać do jakiś insynuacji
0
@Borneo się rozemocjonowałeś a gładko wygraliśmy. Wyszło że ja mam rację
0
@Bykunn nie będę z Tobą dyskutował jak nie znasz filozofii klubu
0
Umoczy nas w g###ie po same uszy
0
@lukaszbarca15 a po co
0
@kamyk_23 włącz tv to będziesz wiedział