OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle no nareszcie. Już nieoglem się doczekać
0
@haryveb944 pewnie pijana jeszcze jest xd
0
@Gavinho odczep się trollu jaskiniowy
1
@Joe_Barbaro kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie zapytałem się jak się czuje wogole
0
I jak tam Iga??????
0
Nie zgadzam się. On jest z realu
0
Już ich to nie przejdziemy wcale
0
Hahahaha a ja osiem
0
@Murazor odczep się trollu jaskiniowy
0
@Borneo a jutro na real?
0
@Bykunn nie wiesz co piszesz
3
„Bez mnie Barcelona nadal będzie taka sama. Ja bez Barcelony będę nikim”.
- Lionel Messi w 2019 roku
Miał rację?
0
@Murazor no właśnie, dzięki za poparcie mnie
0
@bari_94 bo się boi prawdy nam powiedzieć???? i musi nas kłamać ??????
0
@Borneo no że powiedział ze my nie mamy pieniedzy i jesteśmy biedni
0
@agaFCB jak skończe szkołe to może będę pracował. a jak jest przerwa w pracy to sie odpoczywa a Ty siedzisz i wypisujesz tutaj ludziom
0
@Bykunn ich to nie bo już niepotrzebni
43
Dziennikarz po meczu Kopenhagi z PSV:
"Wygraliście 4-0. Jak to możliwe po nocy, gdy kibice cały czas strzelali sztucznymi petardami pod waszym hotelem?
Mario Goetze: "Spaliśmy bardzo dobrze. Po prostu zaparkowaliśmy nasz autobus pod zupełnie innym hotelem"
ale trolle xd
0
@Pawel13sz to lepiej niech nie wraca jeszcze
0
@Bykunn a dlaczego? juz nie pamiętasz ile nam dał??
0
kurde może jednak Messi do nas wróci
0
@agaFCB za robotę sie lepiej weź to Ci czas poleci szybciej a nie tu wypisujesz
2
@AmigoBlancos kurde to jest teraz najlepszy piłkarz na świecie
0
@PauloPaz hahahahahaha ale konfabulacje dajesz xd
0
@Lidwinho nie fantazjuj
1
@BarcaFanSince2006 no chyba, że na mszy w kościele
0
spokojnie 7-0 dla nas
0
moim zdaniem oddać go jak najszybciej można bo nic nam nie daje a tylko profanuje naszą grę nieraz
0
hahahahaha dwa więcej niż kluby to mniej niż mecz będzie xd
0
@MrPGG nie stanie sie żadnym zdrajcą. on by może chciał zostać ale nie chcą go docenić i sie wkurza