1

dobra, ide siku i oglądam mecza. do widzenia

0

@Odcinkowy kto ?

0

@Borneo dlaczego ?

0

@Borneo masz racje przyjacielu. poszedł tam bo dostał kasę

0

@lupin no a nie ?????????

1

@Hubsao idi na ### !!!

0

@VeB 1899 aha to nie wiedziałem, przepraszam

0

@jaras121 a co sie stało ???

0

ale messi na tvp sport sie wypowiada, że jest szczęśłiwszy w psg niz u nas bo gra z najlepszymi piłkarzami na świecie a u nas takich nie ma :/

0

@bartekvisca nie znasz życia

0

@BoRoWieC chce odejść bo nie już optymizmu

0

@AllBundy a co ja tam złego napisałem? chyba mogę sobie wyrazić moje zdanie

0

@VeB 1899 to nie dział tylko forum mój drogi forumowiczu

0

@Pawel13sz lepszy jest o maradonny

0

@MateuszJrk szpakowski a kto

0

@Barca1992 hahahahahah

0

@DanielVeB może się chwilowo stabilizować

0

@mr Barca trzymam kciuki żebys zdąrzył na mecz

0

@Odcinkowy jak nie rozumiesz kogoś wypowiedzi to nie komentuj

0

@Ptasior hahahahahaahhaaaaaaaaaaaaaa

0

@kosiar91 nie ide bo na mecza będe patrzył

0

kurde ale będzie piekło w Madrycie, nie to co u nas

0

@mr Barca na policje zadzwoń !!!

0

@VeB 1899 oglądaj a nie sędziuj

0

@Emhyr teraz jest noc to w domu jestem bo jest ciemno i piłki nie widać

0

niech sie nie wypowiada, zdrajca

0

@Borneo city jest bogatsze , co nie

0

@ToreTToOO aha, no może, to przepraszam

0

@arasz1819 - _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________xd

0

@Emhyr sam se pograj ja mam lepsze zajęcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?