OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dobra, ide siku i oglądam mecza. do widzenia
0
@Odcinkowy kto ?
0
@Borneo dlaczego ?
0
@Borneo masz racje przyjacielu. poszedł tam bo dostał kasę
0
@lupin no a nie ?????????
1
@Hubsao idi na ### !!!
0
@VeB 1899 aha to nie wiedziałem, przepraszam
0
@jaras121 a co sie stało ???
0
ale messi na tvp sport sie wypowiada, że jest szczęśłiwszy w psg niz u nas bo gra z najlepszymi piłkarzami na świecie a u nas takich nie ma :/
0
@bartekvisca nie znasz życia
0
@BoRoWieC chce odejść bo nie już optymizmu
0
@AllBundy a co ja tam złego napisałem? chyba mogę sobie wyrazić moje zdanie
0
@VeB 1899 to nie dział tylko forum mój drogi forumowiczu
0
@Pawel13sz lepszy jest o maradonny
0
@MateuszJrk szpakowski a kto
0
@Barca1992 hahahahahah
0
@DanielVeB może się chwilowo stabilizować
0
@mr Barca trzymam kciuki żebys zdąrzył na mecz
0
@Odcinkowy jak nie rozumiesz kogoś wypowiedzi to nie komentuj
0
@Ptasior hahahahahaahhaaaaaaaaaaaaaa
0
@kosiar91 nie ide bo na mecza będe patrzył
0
kurde ale będzie piekło w Madrycie, nie to co u nas
0
@mr Barca na policje zadzwoń !!!
0
@VeB 1899 oglądaj a nie sędziuj
0
@Emhyr teraz jest noc to w domu jestem bo jest ciemno i piłki nie widać
0
niech sie nie wypowiada, zdrajca
0
@Borneo city jest bogatsze , co nie
0
@ToreTToOO aha, no może, to przepraszam
0
@arasz1819 - _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________xd
0
@Emhyr sam se pograj ja mam lepsze zajęcia