OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB wiem, co niektórzy piszą a się nie znają a o wojnie wiedzą najlepiej i sie mądrzą
1
@bartas97 bede jadł w KFC
0
@Tuc o kurde. szacunek dla Ciebie
0
@Malkey95 to jest okropne i straszne. od dzisiaj nie kupie nic ruskiego
2
@jacobFCB co Ty ćpasz?
12
@bartas97 i bardzo dobrze, ja nie gotuję od dzisiaj nic na gazie
0
@osa91 i Ci powiedział? pozdrowienia dla Taty bo nas pilnuje . dziękuję
0
@xavi890 o co Ci chodzi xD
1
@Suarezik23 trzymajcie się tam, będzie dobrze
1
@masq ja to w ogóle nie myślę o meczu wcale dzisiaj, po prostu nie mogę
5
hahaahah co za dzbany juz na koszulke zganiają, że przegramy
0
@osa91 dziękuję przyjacielu za rzetelną informację. a to Ty jesteś żołnierzem tam ?? czy co ??
2
Komentarz usunięty
1
@slayer ale żeś wymyślił, wsiadaj na rower
1
kurde ale bym dał temu kto to wywołał tą wojnę w mor###ę
0
@Krystian1588 ja nie jestem
0
@Blaugrana1990 4-0 dla nas
0
@Pogba ja mam ćwiczenia na WF
0
@Vebrol a od ilu lat oni powołują ??!?!?!!?!?? młodzież też? czy tylko dorosłych ?
1
@marnow ja nie popieram !!! to jest straszne co się dzieje
0
@Momals11 muszą sie uratować przeciez tam gra Polak nasz reklama światowa
0
@patrykzmc2000 Messi będzie
0
@Comfortable_ bardzo mądry skład. brawo
0
musimy ich zaatakowac w pierwszym kwadransie gry i ustatkowac wynik w okolichach 3-0 i później kontrolować mecz
0
Mundo Deportivo widać, że ma mądrych dziennikarzy bo ten skład jest bardzo roztropny i jest szansa na dobre zwycięstwo jakie nam sie należy
1
musimy zdobyć La Ligę i to będzie rekompensata dla kibiców za te wszystkie kompromitacje, które musieliśmy przeżyć. Ja to mam traumę teraz piłkarską
0
@Transu96 a co Ty taki ciekawski ? może się kolega wstydzi powiedzieć a Ty się go czepiasz
2
Niech Bóg ma ich w swojej opiece !!!
0
@osa91 oznacz mnie przyjacielu bo musze wiedzieć
0
Perdi ma DNA Barcelony i dobrze gra. I powinien zostać zablokowany żeby nikt go nie kupił bo taki Bayern albo Real tylko czeka na nasze potknięcie