0

@Emhyr za słabi są

2

@The_Man no i ter stegen bronił

0

@Kondziubarca hahahaha a po Espanyolu był słaby xd

0

@Comfortable_ jak trwoga to do Boga

0

@FCBurza już Ty lepiej składu nie ustalaj

0

@AlwaysBlaugrana ze skrajności w skrajność. Xd

0

@norbi77@norbi77 nie mogę się bronić bo nie mam prądu ty trollu

0

@Batys idź stąd trollu

0

@FafitFCB w niedzielę? Dziękuję przyjacielu za zainteresowanie moją sytuacją

0

@RobiS nie mogę odpisywać bo cały czas nie ma prądu

0

@konraden no wiem

0

@gorgota no to nie wiem

0

@norbi77 po co to zamieszczasz. To stare jest

1

@RobiS jak się wiatr skończy

1

@potrojnakorona dzisiaj ławka bo trzymamy go na napoli

0

Kurde nie mogę za bardzo pisać bo prądu nie mam a telefon mam osłabiony

0

@AmigoBlancos no dobra to możesz tu pisać

0

@!34RC3!_0N4 to tak jak nasz Dembele

0

@ginidal jakby miał rytm meczowy to by może był zdrowy

0

@Bogan dziękuję

0

@Krycha1899 bardzo mądrze to ująłeś

0

@hayek wyższa matematyka

0

@Mixtape musimy trzymać kciuki za białych bo co nam zostało.

0

Komentarz usunięty

1

@dmcteam piłka dosłownie musnęła rękę obrońcy. Nic to nie zmieniło toru lotu piłki ani sytuacji bo tak czy siak bramkarz by ją złapał. Niech się zdecydują bo raz za takie coś jest a raz nie ma karnego. Teraz był.

8

Widać było w trakcie meczu, że jest zirytowany tą sytuacją. Bardzo możliwe, że przez to nie mógł się wstrzelić w bramkę przeciwnika

3

@wacha19 byś się wstydził ty trollu

0

@NsKi a on grał w futbolu amerykańskim? Bo ten fakt z jego biografii mi uciekł

0

@masik86 no wiem taki trochę ręcznik ale są gorsi

0

@NsKi jakby był w rytmie meczowym to by nie łapał kontuzji raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?