OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a np to teraz jak będziemy grali z realem to mamy już szansę ? czy nie mamy jeszcze tak jak zawsze? dopiero w następnym sezonie może
0
@stone80 a w niemczech to chyba dużo turków gra. co nie ? bo tam dużo mieszka
0
@Mario96w od Dembele się zgadzam do końca a te pierwsze to już spadnięte gwiazdy są niestety
0
@Azi po co hiszpańskiego, piłka nożna sama w sobie jest mową i można zrozumieć się bez słów :)
4
@Nefir przecież oni to się tak znają jak babcia na samochodach, oceniają za to, że go nie lubią a nie widzą, że dzięki niemu nasz klub odżył i idzie w dobrym kierunku
0
@Hubsao no może trochę tak
0
@Azi dziękuję przyjacielu za poparcie mojej osobistości :)
0
@Kondziubarca no wiem, ale np jak będziemy grać z realem to kogo dać na plakat? oni se dadzą benzeme albo winisjusza a my busiego ?
1
@MesQueUnClub96 hahaahaha to już to wiem kto to, dziękuję
0
kurde takie przemyślenie mnie naszło, że jak odszedł Messi to my nie mamy żadnej gwiazdy.
0
@MesQueUnClub96 który to ten Młynarz?
0
@WiernyKibic111 wiadomości ? ja mecza patrze bo już mam światło
0
@marko111122 ja sądzę, że miał dobre wejście ale z meczu na mecz flaczeje
0
@gumaz w zależności od długości ciała
0
Napoli gra. Oglądacie ? czy co ?
0
@Shyker1 skąd wiesz? ogłosił już to gdzieś ?
0
@Mr8lack no taki większy średniak
0
@maroon o jezu nie z baraży !!!!!!!!! tylko o ligę się mi rozchodzi
0
@BorzyKrzys poniosły Cię emocje przyjacielu drogi ;)
0
@damian16161212 otto ;)
0
On jest lepszy przecież niż Pique
1
Powstaliśmy z kolan w końcu
0
@damian16161212 atletico gra padakę niestety a w sumie valencia nie lepsza xD jak awansujemy z napoli to może powiem, że coś się ruszyło bo na razie to tak srednio to jest
0
@Pitinho cieszyć się można, ale bez przesady, bo zaraz nas ktoś znowu sprowadzi do partery jak ostatnio espanyol
0
@damian16161212 ja też jestem zadowolony, ale cały czas czekam na prawdziwego przeciwnika a nie na jakieś tam ogórki z drugiej części tabeli
7
„Gdybym był w PSG jako menedżer, każdy piłkarz miałby dyscyplinę. Jeśli płaci się takie pieniądze, to można, a nawet trzeba oczekiwać czegoś więcej.
Moim zdaniem dyscyplina to podstawa, Kylian Mbappe potrzebuje jej, aby się rozwijać i przejść na jeszcze wyższy poziom. Jeśli byłoby więcej rygorów w tym klubie, wszyscy biegaliby po boisku.
Tego lata zadzwoniłem do Nassera i powiedziałem:
„Jeśli nie przedłużę kontraktu z Milanem, pójdę do PSG, aby zostać dyrektorem sportowym i uporządkuję Twój zespół”.
- Zlatan Ibrahimović
Co o tym sądzicie?
0
i dobrze bo mógłby nam popsuć schematy gry
0
@maroon no nas a kogo, no bo jak nie awansujemy wyżej to może tam zagramy, nie sądzisz ?
0
@Rajek99 aha no bo wygląda tak jakoś staro . to ile on jeszcze bedzie grać ?
0
@kuz ale fejk nius