0

a np to teraz jak będziemy grali z realem to mamy już szansę ? czy nie mamy jeszcze tak jak zawsze? dopiero w następnym sezonie może

0

@stone80 a w niemczech to chyba dużo turków gra. co nie ? bo tam dużo mieszka

0

@Mario96w od Dembele się zgadzam do końca a te pierwsze to już spadnięte gwiazdy są niestety

0

@Azi po co hiszpańskiego, piłka nożna sama w sobie jest mową i można zrozumieć się bez słów :)

4

@Nefir przecież oni to się tak znają jak babcia na samochodach, oceniają za to, że go nie lubią a nie widzą, że dzięki niemu nasz klub odżył i idzie w dobrym kierunku

0

@Hubsao no może trochę tak

0

@Azi dziękuję przyjacielu za poparcie mojej osobistości :)

0

@Kondziubarca no wiem, ale np jak będziemy grać z realem to kogo dać na plakat? oni se dadzą benzeme albo winisjusza a my busiego ?

1

@MesQueUnClub96 hahaahaha to już to wiem kto to, dziękuję

0

kurde takie przemyślenie mnie naszło, że jak odszedł Messi to my nie mamy żadnej gwiazdy.

0

@MesQueUnClub96 który to ten Młynarz?

0

@WiernyKibic111 wiadomości ? ja mecza patrze bo już mam światło

0

@marko111122 ja sądzę, że miał dobre wejście ale z meczu na mecz flaczeje

0

@gumaz w zależności od długości ciała

0

Napoli gra. Oglądacie ? czy co ?

0

@Shyker1 skąd wiesz? ogłosił już to gdzieś ?

0

@Mr8lack no taki większy średniak

0

@maroon o jezu nie z baraży !!!!!!!!! tylko o ligę się mi rozchodzi

0

@BorzyKrzys poniosły Cię emocje przyjacielu drogi ;)

0

@damian16161212 otto ;)

0

On jest lepszy przecież niż Pique

1

Powstaliśmy z kolan w końcu

0

@damian16161212 atletico gra padakę niestety a w sumie valencia nie lepsza xD jak awansujemy z napoli to może powiem, że coś się ruszyło bo na razie to tak srednio to jest

0

@Pitinho cieszyć się można, ale bez przesady, bo zaraz nas ktoś znowu sprowadzi do partery jak ostatnio espanyol

0

@damian16161212 ja też jestem zadowolony, ale cały czas czekam na prawdziwego przeciwnika a nie na jakieś tam ogórki z drugiej części tabeli

7

„Gdybym był w PSG jako menedżer, każdy piłkarz miałby dyscyplinę. Jeśli płaci się takie pieniądze, to można, a nawet trzeba oczekiwać czegoś więcej.

Moim zdaniem dyscyplina to podstawa, Kylian Mbappe potrzebuje jej, aby się rozwijać i przejść na jeszcze wyższy poziom. Jeśli byłoby więcej rygorów w tym klubie, wszyscy biegaliby po boisku.

Tego lata zadzwoniłem do Nassera i powiedziałem:

„Jeśli nie przedłużę kontraktu z Milanem, pójdę do PSG, aby zostać dyrektorem sportowym i uporządkuję Twój zespół”.
- Zlatan Ibrahimović

Co o tym sądzicie?

0

i dobrze bo mógłby nam popsuć schematy gry

0

@maroon no nas a kogo, no bo jak nie awansujemy wyżej to może tam zagramy, nie sądzisz ?

0

@Rajek99 aha no bo wygląda tak jakoś staro . to ile on jeszcze bedzie grać ?

0

@kuz ale fejk nius

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?