OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co on taki ciekawski? nie chcemy go już bo są zawodnicy na odpowiednim poziomie
0
@kuz a Wy na P#S narzekacie, a tu darmowe samoloty nawet mamy
0
@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze, bo będzie zwycięstwo i spokojna roztropna gra jak na Barcelonę przystało
0
@KacperVEB ja nie pije
0
@Bogan a kto to jest ??
0
@ACRAB95 bo Dembele jest takiej budowy, że mu mięśnie nie potrzebne do dobrej gry
0
@El dominatore a o co Ci się znowu rozchodzi ?
0
@agaFCB jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy, ale w najbliższym czasie. prosimy o cierpliwość
0
@AllBundy bardzo dobrzy są akurat, ale to trzeba się znać
0
@Fake69 a ile lat ma syn, że musiałeś go opijać ?
0
@Criss18Barca nie tylko
0
ja sobie zrobię tatuaż na plecach, taką czaszkę ale dopiero jak będę mógł
0
bardzo dobry jest, tylko boję się, że wykończą go kontuzje bo jest za bardzo umięśniony i ciało nie wytrzyma przeciążeń
0
@Kamyk37 i dobrze, niech tak zostanie
0
dzisiaj nie czytam bo jest sobota i nie muszę
19
@Matheo123 trzymaj się przyjacielu, całym sercem jestem z Toba i Twoją Babcią. a tych całych testów nie będę komentował bo bana mi podadzą na mnie
13
„Łatwiej byłoby mojej żonie zobaczyć mnie z inną kobietą, niż Romie zobaczyć mnie w koszulce innego klubu”.
- Francesco Totti
0
@!34RC3!_0N4 w sobote? i to jeszcze na dworze ?? masakra
0
@dr_blumental to jest patologia pogodowa
0
@cchesterr43 wódki sie napij
0
@Barwindg do Zanzibaru se pojedź bo tam jest ładna pogoda
0
@Pawel13sz bo czarno białe ?
0
@Castro a Real ????
2
@AlexDark00 po wypowiedzi kolegi powyżej, wychodzi na to, że mieszka na lotnisku
2
@Witekk10 nie przesadzaj xd
0
@!34RC3!_0N4 a po co idziesz na dwór ?
2
@DarekFCBnaZawsze i tak trzymać, spokojnego dnia :)
1
@Emhyr ale będą jaja jak przyjdzie . Dani Alves zarabia 6 euro na godzinę a Haaland tyle kasy dostanie, że szok
0
@Janas11224 idź spać i nie przeżywaj
0
@Compadre spokojnie, przejdzie ta wichura i będzie piękna pogoda