0

a co on taki ciekawski? nie chcemy go już bo są zawodnicy na odpowiednim poziomie

0

@kuz a Wy na P#S narzekacie, a tu darmowe samoloty nawet mamy

0

@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze, bo będzie zwycięstwo i spokojna roztropna gra jak na Barcelonę przystało

0

@KacperVEB ja nie pije

0

@Bogan a kto to jest ??

0

@ACRAB95 bo Dembele jest takiej budowy, że mu mięśnie nie potrzebne do dobrej gry

0

@El dominatore a o co Ci się znowu rozchodzi ?

0

@agaFCB jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy, ale w najbliższym czasie. prosimy o cierpliwość

0

@AllBundy bardzo dobrzy są akurat, ale to trzeba się znać

0

@Fake69 a ile lat ma syn, że musiałeś go opijać ?

0

@Criss18Barca nie tylko

0

ja sobie zrobię tatuaż na plecach, taką czaszkę ale dopiero jak będę mógł

0

bardzo dobry jest, tylko boję się, że wykończą go kontuzje bo jest za bardzo umięśniony i ciało nie wytrzyma przeciążeń

0

@Kamyk37 i dobrze, niech tak zostanie

0

dzisiaj nie czytam bo jest sobota i nie muszę

19

@Matheo123 trzymaj się przyjacielu, całym sercem jestem z Toba i Twoją Babcią. a tych całych testów nie będę komentował bo bana mi podadzą na mnie

13

„Łatwiej byłoby mojej żonie zobaczyć mnie z inną kobietą, niż Romie zobaczyć mnie w koszulce innego klubu”.
- Francesco Totti

0

@!34RC3!_0N4 w sobote? i to jeszcze na dworze ?? masakra

0

@dr_blumental to jest patologia pogodowa

0

@cchesterr43 wódki sie napij

0

@Barwindg do Zanzibaru se pojedź bo tam jest ładna pogoda

0

@Pawel13sz bo czarno białe ?

0

@Castro a Real ????

2

@AlexDark00 po wypowiedzi kolegi powyżej, wychodzi na to, że mieszka na lotnisku

2

@Witekk10 nie przesadzaj xd

0

@!34RC3!_0N4 a po co idziesz na dwór ?

2

@DarekFCBnaZawsze i tak trzymać, spokojnego dnia :)

1

@Emhyr ale będą jaja jak przyjdzie . Dani Alves zarabia 6 euro na godzinę a Haaland tyle kasy dostanie, że szok

0

@Janas11224 idź spać i nie przeżywaj

0

@Compadre spokojnie, przejdzie ta wichura i będzie piękna pogoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?