0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bogan niezłe jajca się dzieją w takim razie

25

Ajax Amsterdam doszedł do porozumienia z rodziną Abdelhaka Nouriego i zapłaci rodzinie niecałe 8 miliona euro.

Klub przyznał, że nie zapewnił zawodnikowi odpowiedniej opieki po jego wypadku na boisku i dlatego postanowił zrekompensować to chociaż w taki sposób

Dodatkowe postanowienia:
-- Numer 34 na koszulce zostanie dożywotnio zastrzeżony

--Co roku będzie przyznawane trofeum imienia Abdelhaka Nouriego

--Klub dalej będzie zwracać koszty, które muszą zostać poniesione na opiekę medyczną zawodnika

Szacunek dla Ajaxu, który wziął na siebie odpowiedzialność za prawdziwą tragedię na boisku

0

@PeterGabriel cicho bądź

0

@SeWo77 odczep się ode mnie ty trollu

0

@adukla rozświetlają akurat

1

@MarceLo80 koncentrują się na nas

0

@MarceLo80 wiem przecież ja sobie żartowalem

0

@Bogan już go Xavi skreślił?

0

@stone80 jak polska

0

@LS wypraszam sobie takie porównania

0

@wojopancer jak kto? Ja mam swoje łóżko sam

0

@Nefir fatiego nie ma to nie piszmy o nieobecności

1

@JarekS staram się znosić

0

@AxelF no właśnie

0

@DonAndrzejos i poszlem

0

@Hubsao o co ci chodzi?

0

@gumaz a co? Raczej na brzuchu

1

@AxelF coś w tym jest bo on nie chce ich łapać a one łapią jego

0

rozjedziemy ich jak śliwkę w kompocie 4-0 dla nas auba 2 bramki dembele 1 bramka i alves 1 bramka

0

Dembelek może zostanie ale jeszcze się musi zastanowić czy odpowiada mu projekt sportowy. ale Auba go namawia i może zostanie jednak

0

@MarioVeB! nie obrażaj Messiego

0

@DonAndrzejos przecież wiadomo od początku, że zostanie

0

Idę spać. Nie pisać już do mnie. ani tu ani na privy. Dobranoc

1

a jak przegrywamy to się pochowali i nic nie napisali, tak to każdy umie jak wygra ale jak przegra to trzeba wyjść i coś mądrego opowiedzieć

0

@Quarhodron jak nie oglądam jak oglądam. chciałem wysłuchać Larambli co myśłi w tym temacie

1

@Adi123456789 no wiem Adimuzie , ich trochę zaliczam do gwiazd już

0

@tomek8756 o taka wypowiedź jest bardzo preferowana , dziękuję

0

@AxelF no u nas przecież ale on juz nie załapuje kontuzji

0

@marcin62 no i z atletico też są fajne mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?