OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bogan niezłe jajca się dzieją w takim razie
25
Ajax Amsterdam doszedł do porozumienia z rodziną Abdelhaka Nouriego i zapłaci rodzinie niecałe 8 miliona euro.
Klub przyznał, że nie zapewnił zawodnikowi odpowiedniej opieki po jego wypadku na boisku i dlatego postanowił zrekompensować to chociaż w taki sposób
Dodatkowe postanowienia:
-- Numer 34 na koszulce zostanie dożywotnio zastrzeżony
--Co roku będzie przyznawane trofeum imienia Abdelhaka Nouriego
--Klub dalej będzie zwracać koszty, które muszą zostać poniesione na opiekę medyczną zawodnika
Szacunek dla Ajaxu, który wziął na siebie odpowiedzialność za prawdziwą tragedię na boisku
0
@PeterGabriel cicho bądź
0
@SeWo77 odczep się ode mnie ty trollu
0
@adukla rozświetlają akurat
1
@MarceLo80 koncentrują się na nas
0
@MarceLo80 wiem przecież ja sobie żartowalem
0
@Bogan już go Xavi skreślił?
0
@stone80 jak polska
0
@LS wypraszam sobie takie porównania
0
@wojopancer jak kto? Ja mam swoje łóżko sam
0
@Nefir fatiego nie ma to nie piszmy o nieobecności
1
@JarekS staram się znosić
0
@AxelF no właśnie
0
@DonAndrzejos i poszlem
0
@Hubsao o co ci chodzi?
0
@gumaz a co? Raczej na brzuchu
1
@AxelF coś w tym jest bo on nie chce ich łapać a one łapią jego
0
rozjedziemy ich jak śliwkę w kompocie 4-0 dla nas auba 2 bramki dembele 1 bramka i alves 1 bramka
0
Dembelek może zostanie ale jeszcze się musi zastanowić czy odpowiada mu projekt sportowy. ale Auba go namawia i może zostanie jednak
0
@MarioVeB! nie obrażaj Messiego
0
@DonAndrzejos przecież wiadomo od początku, że zostanie
0
Idę spać. Nie pisać już do mnie. ani tu ani na privy. Dobranoc
1
a jak przegrywamy to się pochowali i nic nie napisali, tak to każdy umie jak wygra ale jak przegra to trzeba wyjść i coś mądrego opowiedzieć
0
@Quarhodron jak nie oglądam jak oglądam. chciałem wysłuchać Larambli co myśłi w tym temacie
1
@Adi123456789 no wiem Adimuzie , ich trochę zaliczam do gwiazd już
0
@tomek8756 o taka wypowiedź jest bardzo preferowana , dziękuję
0
@AxelF no u nas przecież ale on juz nie załapuje kontuzji
0
@marcin62 no i z atletico też są fajne mecze