OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubsao może z zimna
0
@AllBundy ja nie rozumiem o co Ci się rozchodzi? skomentowałem to co tamten powiedział i wydałem swoją opinię
0
@AdiKingu96 dlaczego ????????????????????
0
@JimMorrisonFCB ja nie mam tyle lat
0
@AllBundy zrozumiałem a co się stało ?
0
ale kurde dzisiaj są nudy że szok
0
@gontex a co się stało ? ja to nie mam
2
@Seledynowy mam nadzieję, że te ruskie ku###y zamarzną
1
@P33ck mi rozum podpowiada 8-0 dla psg
0
@arasz1819 boli?????? ma boleć
0
@svensonFCB mój tata pije tatre i mu smakuje
0
hahahaaha no nie róbmy jaj, przecież on nic nie wygrał a nasz Pep wszystko hjahaahahahahahahaha ale troll mu się włączył
0
@Adi123456789 a za kim dzisiaj jestes?
0
@arasz1819 messiaczek to jak oni wygrywali LM to jadł czipsy przed telewizorem
0
Komentarz usunięty
0
@Comfortable_ 8-0 dla psg bedzie
0
@marko111122 no bo potaniała to stąd
1
@taris a co mnie one obchodzą? ja mówię teraz o p$g
0
@Criss18Barca brawo !!! za mądrą wypowiedź, to jest piłkarskie więzienie , masz rację
0
@arasz1819 a to jak ?
0
@Comfortable_ odczep się trollu jeden
0
@Jonyx a co źle napisałem ? całą prawdę Wam napisałem
0
chyba dzisiaj musimy kibicować Realowi bo p$g to zakała piłki nożnej, sztuczny stwór co niszczy piękno futbollu
0
@Adi123456789 no to sie chce przekonać i co mi zrobisz ??????????
0
a czym mu zapłacimy???????????? hahahahaha nas stać na alvesa
0
@18cm dobre mam
0
@Sau_Ron jak sam pisze?
0
dobra, nie zawracać mi du###y na priv bo mecz się zaczyna. nie pisać mi na razie bo jestem zajęty aktualnie teraz
0
@Adi123456789 co chce się przekonać Adamie ??????? że co ???
0
@BART97 nie rób sobie żartów, bo jest poważna sytuacja