0

@Hubsao może z zimna

0

@AllBundy ja nie rozumiem o co Ci się rozchodzi? skomentowałem to co tamten powiedział i wydałem swoją opinię

0

@AdiKingu96 dlaczego ????????????????????

0

@JimMorrisonFCB ja nie mam tyle lat

0

@AllBundy zrozumiałem a co się stało ?

0

ale kurde dzisiaj są nudy że szok

0

@gontex a co się stało ? ja to nie mam

2

@Seledynowy mam nadzieję, że te ruskie ku###y zamarzną

1

@P33ck mi rozum podpowiada 8-0 dla psg

0

@arasz1819 boli?????? ma boleć

0

@svensonFCB mój tata pije tatre i mu smakuje

0

hahahaaha no nie róbmy jaj, przecież on nic nie wygrał a nasz Pep wszystko hjahaahahahahahahaha ale troll mu się włączył

0

@Adi123456789 a za kim dzisiaj jestes?

0

@arasz1819 messiaczek to jak oni wygrywali LM to jadł czipsy przed telewizorem

0

Komentarz usunięty

0

@Comfortable_ 8-0 dla psg bedzie

0

@marko111122 no bo potaniała to stąd

1

@taris a co mnie one obchodzą? ja mówię teraz o p$g

0

@Criss18Barca brawo !!! za mądrą wypowiedź, to jest piłkarskie więzienie , masz rację

0

@arasz1819 a to jak ?

0

@Comfortable_ odczep się trollu jeden

0

@Jonyx a co źle napisałem ? całą prawdę Wam napisałem

0

chyba dzisiaj musimy kibicować Realowi bo p$g to zakała piłki nożnej, sztuczny stwór co niszczy piękno futbollu

0

@Adi123456789 no to sie chce przekonać i co mi zrobisz ??????????

0

a czym mu zapłacimy???????????? hahahahaha nas stać na alvesa

0

@18cm dobre mam

0

@Sau_Ron jak sam pisze?

0

dobra, nie zawracać mi du###y na priv bo mecz się zaczyna. nie pisać mi na razie bo jestem zajęty aktualnie teraz

0

@Adi123456789 co chce się przekonać Adamie ??????? że co ???

0

@BART97 nie rób sobie żartów, bo jest poważna sytuacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?