0

@kubix05 taki wielki ? to chyba ma z 100 lat

1

@norbi77 nie o to sie mi rozchodzi, tylko chcę pomóc bo nieraz jest bałagan a ja bym pilnował od 2 po południu do 6 wieczorem bo potem ide spać

1

@Sulimo że co? pisz po polsku

0

@Danny Gaucho jak później? a nie teraz?

0

@AlexDark00 ale my potrafimy dać d##y z słabiakami

0

@Jakchcesz wiem, że tu nie wolno przeklinać bo jak kolega przeklął to go zabanowali i nie mógł pisać

0

@JimMorrisonFCB na przerwie to wychodzimy z klasy a tornistry są w klasie, już masz bana za obrazę

0

@Danny Gaucho co to jest makowiec?

0

gdzie można napisać i do kogo ?
bo chcę się zgłosić do pilnowania tej strony żebym był moderatorem

0

@AlexDark00 nie ma co fantazjować, liczą się fakty a nie mity . jesteśmy 12 punktów za nimi i koniec

0

@Borneo a po ile oni mają lat juz ?

0

@KrwawiaceoczyVEB taki sam jak ja czyli żaden xd

1

@Sulimo to mogą być poukrywane trolle po tymi nikami , trzeba być czujnym

0

@kubix05 o boże co to jest ??????????????????????????

0

@Borneo no w sumie tak masz rację, ale jakby u nas został to też by LM nie miał. bo tylko Real wygrywa LM

0

@lucca87 widać, że umiesz czytać ze zrozumieniem i wyciągnąć konstruktywne wnioski , dziękuję

0

@AlexDark00 ja się nie pytam z kim gra real tylko co o tym sądzisz?

0

@BarcaFanSince2006 aha, to ja nie mogę Ci pomóc bo nie mam tyle pieniędzy

0

@ToreTToOO dziękuję za wyrażenie opinii przyjacielu

0

@KrwawiaceoczyVEB no to ma to, że gra się ze wszystkimi a nie tylko ze sobą, zrozumiałeś już ?

0

@chavez dlaczego ma lepszą ?

0

żeby nie skończył jak Adama bo mu kule w głowie a grać trzeba

0

@Gavinho brawo, dziękuję za przemyślaną odpowiedź

0

@Kurkmen jak można mieć gdzieś punkty w tabeli ?!?!?!?!????? przecież to się liczy najbardziej

0

@Survier bardzo mądra wypowiedź, dziękuję

0

@bolinho89 jakiej wiedzy? przecież Ci odpowiedziałem na zapytanie

0

@manyy6 no w sumie masz rację, bo wygrywamy raz na 3 lata xd to trzeba oglądać

0

@Borneo kryzys wieku starczego że ma ?

0

@SwieteOfficjum a co ty myślisz, że jak obejrzysz drugi raz to odrobimy kolejne 3 punkty? to tak nie działa

0

@BarcaFanSince2006 a po co tam jedziesz ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?