OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 taki wielki ? to chyba ma z 100 lat
1
@norbi77 nie o to sie mi rozchodzi, tylko chcę pomóc bo nieraz jest bałagan a ja bym pilnował od 2 po południu do 6 wieczorem bo potem ide spać
1
@Sulimo że co? pisz po polsku
0
@Danny Gaucho jak później? a nie teraz?
0
@AlexDark00 ale my potrafimy dać d##y z słabiakami
0
@Jakchcesz wiem, że tu nie wolno przeklinać bo jak kolega przeklął to go zabanowali i nie mógł pisać
0
@JimMorrisonFCB na przerwie to wychodzimy z klasy a tornistry są w klasie, już masz bana za obrazę
0
@Danny Gaucho co to jest makowiec?
0
gdzie można napisać i do kogo ?
bo chcę się zgłosić do pilnowania tej strony żebym był moderatorem
0
@AlexDark00 nie ma co fantazjować, liczą się fakty a nie mity . jesteśmy 12 punktów za nimi i koniec
0
@Borneo a po ile oni mają lat juz ?
0
@KrwawiaceoczyVEB taki sam jak ja czyli żaden xd
1
@Sulimo to mogą być poukrywane trolle po tymi nikami , trzeba być czujnym
0
@kubix05 o boże co to jest ??????????????????????????
0
@Borneo no w sumie tak masz rację, ale jakby u nas został to też by LM nie miał. bo tylko Real wygrywa LM
0
@lucca87 widać, że umiesz czytać ze zrozumieniem i wyciągnąć konstruktywne wnioski , dziękuję
0
@AlexDark00 ja się nie pytam z kim gra real tylko co o tym sądzisz?
0
@BarcaFanSince2006 aha, to ja nie mogę Ci pomóc bo nie mam tyle pieniędzy
0
@ToreTToOO dziękuję za wyrażenie opinii przyjacielu
0
@KrwawiaceoczyVEB no to ma to, że gra się ze wszystkimi a nie tylko ze sobą, zrozumiałeś już ?
0
@chavez dlaczego ma lepszą ?
0
żeby nie skończył jak Adama bo mu kule w głowie a grać trzeba
0
@Gavinho brawo, dziękuję za przemyślaną odpowiedź
0
@Kurkmen jak można mieć gdzieś punkty w tabeli ?!?!?!?!????? przecież to się liczy najbardziej
0
@Survier bardzo mądra wypowiedź, dziękuję
0
@bolinho89 jakiej wiedzy? przecież Ci odpowiedziałem na zapytanie
0
@manyy6 no w sumie masz rację, bo wygrywamy raz na 3 lata xd to trzeba oglądać
0
@Borneo kryzys wieku starczego że ma ?
0
@SwieteOfficjum a co ty myślisz, że jak obejrzysz drugi raz to odrobimy kolejne 3 punkty? to tak nie działa
0
@BarcaFanSince2006 a po co tam jedziesz ???