- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
0
ale messi na tvp sport sie wypowiada, że jest szczęśłiwszy w psg niz u nas bo gra z najlepszymi piłkarzami na świecie a u nas takich nie ma :/
0
@OsamaDembele niby tak a Bayern czy MC by ich zlało.Messi znikł tam neymar ma kontuzje .W zasadzie poza mistrzem Francji to raz im było dane być w finale.Mocno nieudany klub.Nie sądzę aby LM wygrali.Choć Teal pewnie przejdą.
0
@Borneo masz racje przyjacielu. poszedł tam bo dostał kasę
0
@OsamaDembele .yslę że kasa się zgadzała ale liczył też na grę z neymarem verattim iligę mistrzów miasto też jest super.Powodów miał wiele
0
@Borneo lige mistrzów to przed telewizorem sobie obejrzy już
0
@OsamaDembele nie widziałem meczu sam grałem ale 70%czasu podobno lepsze było psg.Szczerze przyznam nie podoba mi się wizualnie Real.W zasadzie piękno gry skończyło się dla mnie kiedy grał Zidan i Raul.Potem to gra głównie fizyczna.Dlatego wolę Barcę.Ale cenie ich zdolność i wolę walki odwrócenia wyniku.Sa w tym bardzo dobrzy.
0
@Borneo Barca ładnie gra a wyników nie ma
0
@OsamaDembele odkąd xavi wzioł się za nich poprawiły się i wyniki i styl.Myślę że po kolejnym okienku transferowym drużyną będzie bardziej konkretna i przełoży się to na wyniki.
0
@Borneo oby. ale jakoś nie chce mi się wierzyc po tym co ostatnio mi kolega powiedział
0
@OsamaDembele co masz na myśli
0
@Borneo no że powiedział ze my nie mamy pieniedzy i jesteśmy biedni
0
@OsamaDembele ale Barcą ma bogaty potencjał który spowoduje że te kłopoty są przejściowe.Sklqdoeo po tych letnich wzmocnieniach będzie mocna.Nie wiem czy na Bayern i MC ale na resztę na prwno
0
@Borneo a jutro na real?
0
@OsamaDembele Z Realem w tym składzie można wygrać ale Barcą musi mieć dynamikę z ossaauny a nie galanteria. Z pierwszego meczu albo z pierwszych 30 min.drugiego meczu.Tak grając Real nawet bez benzemy przynajmniej zremisuje.Oczywiście jest drugą rzecz trzeba pokonać bramkarza.To się da zrobić tak jak np. Z inakim który bronił wszystko z dystansu ale nie był wstanie obronić już kiedy Barcą była blisko bramki.Real ma wadę jest bardzo silnie uzależniony od 2 ludzi benzemy i bramkarza.W zasadzie to 2 ludzi o strategicznym znaczeniu i Real nie ma zastępstwa.W Barcelonie te kwestie są na lepszym poziomie.Gdyby tych 2 zawodników było kontuzjowanych jest mocno prawdopodobne że z tą przewagą Real by mistrzostwa nie obronił.Oczywiście ważny jest vini Modrić ale tych 2 dla tego zespołu jest kluczowe.Brak zastępstwa to słabość tego zespołu.Czy Barcą ma ekipa na Real tak ale musi być w fizycznej dobrej dyspozycji i mieć dzień aby wykańczać sytuację.Ponieważ nie wiem w jakiej formie też będzie Real czy z pierwszego meczu psg czy ostatnich 20 min drugiego meczu psg.Mówię że szanse są 50 na 50.Będzie decydowała formą dnia i szczęście.Widziałem też różne rzeczy które miały wpływ na wynik.Nie postrzegam Realu tutaj jako faworyta.Jeśli Barcą będzie w dynamice będzie to jeden z najtrudniejszych męczy Realu.Zwłaszcza że sytuacja Barcy w stosunku do ostatniego klasyku jest odmienna a wynik był tylko 1:0.po strzale Alaby.Barca miała takie problemy przes meczem covid kontuzje operacje pierwszy mecz po transferach że tutaj Real powinie wygrać 3:0.teraz Barcą jest dużo bardziej silniejsza zgrana itp.Mecz meczowi nie równy będzie zależało od dnia.ale Barcą ma ekipę aby Real pokonać.A na pewno zremisować.
0
@Borneo się rozemocjonowałeś a gładko wygraliśmy. Wyszło że ja mam rację
0
@OsamaDembele Z czym to co napisałem się to wpisuje.była dynamiką i była wygrana gdyby Barcą grała z dynamiką z pierwszego meczu galat to by meczu nie wygrała.Grała z dynamiką z osasuną mecz wygrała.Większośc bramek które zdobyli było blisko bramki a to głową od ziemi Araujo nie do obrony a to Torres zapakował z piłki która miała prędkość pokonywali go z bliskiej odległości.Są uzależnieni od benzemy I bramkarza są nie miał komu dogrywać vini.Nie mieli rezerwy nie było planu b.Napisałem że jest szansa pokonać w określonych warunkach w zależności od formy dnia i to się sprawdziło choć Real miał dynamike tylko Barcą grą piłką I skutecznością powoli odbierała i druga część była na zakończenie meczu.Barca patrząc na klasyki była coraz bliżej już ostatni klasyk mówił że mimo ogromnych kłopotów z covidem z kontuzjami z przyjściem nowych zawodników nieograniczony zawodników t9 Real wygeał tylko 1:0.teraz ekipa była mocniejszą.Pytanie było czy dynamiką będzie po locie z turcji i jeździe do Madrytu.Wszystko co napisałem wpisało się bo nastąpił przełom.Nastąpił efekt domina i posypania się z kart.
Ciekaw jestem czy jak Real posypie się z Chelsea to czy nie posypie się w lidze.Bo będzie presją
0
@Borneo za długo napisałeś. Nie czytam bo jestem zajęty
0
@OsamaDembele luz
0
@Borneo a co sądzisz o Neymarze, że pije?
0
@OsamaDembele sądzę że ma kryzys po odpadnięciu i nie specjalnie jakiś rozsądny ruch w karierze.A tam się zadomowił.W Barcelonie go nie chcą .A ten ruch z idejściem to klapa.Mimo najlepszych nazwisk to nie gra.Facet wyjątkowy piłkarz ale to zmarnował.
0
@Borneo kryzys wieku starczego że ma ?
0
@OsamaDembele miał apetyt na złotą piłkę miał też możliwości a tu lipa jedt 5 lat w klubie milionerów a LM nie ma.
..frustracja - do tego media.Jak idzie spuścić powietrze to mają go za balangowicza koło się zamyka.
0
@Borneo no w sumie tak masz rację, ale jakby u nas został to też by LM nie miał. bo tylko Real wygrywa LM
0
@OsamaDembele w parze z Messim i Suarezem różnie mogło być.Byli młodsi.
0
@Borneo a po ile oni mają lat juz ?
0
@OsamaDembele nie wiem że 30 dychy
0
@Borneo aha .