0

@arasz1819 ten Anielko był w Realu ?

0

@TheNekro94 widzę że Ty nawet nie wiesz że on jest w Anglii teraz a nie w Realu

0

@JacekM ja tam widzę przecież, tylko szkoda ze teraz znowu 3 lata nie wygramy ale tak to mi sie podobało

0

@AlexDark00 każdy przegrywa jak gra

1

@DaPidejpi no 2 stycznia na to wychodzi tylko nie wiem dokładnie w którym roku to było

0

@igorbole masz racje przyjacielu, umiesz myśleć

0

@MesQueUnClub_87 jak to ?

0

@MrPGG to odejdzie i będziemy żałować na zawsze

0

@Barcelona92 a co chciałeś dokładnie wiedzieć ?

0

@Arczek2001 musi zostać, dostanie podwyżkę i z 5 lat nas będzie prowadził zamiast messiego

0

@DarekFCBnaZawsze a co dokładnie potrzeba ??

1

Komentarz usunięty

0

@haryveb944 połowicznie mądrze napisałeś. bo Dembele tak a niestety Fati jest za bardzo kontuzjogenny

0

@Messibestplayerintheworld no Demebele pokazał swój kunszt to teraz Barca musi pokazać

0

@mat32 no bo to jego przezwisko

1

„Jestem bardziej zaskoczony grą Messiego niż Cristiano Ronaldo. Po ostatnich transferach myślałem, że Argentyńczyk zdominuje ligę francuską, a Ronaldo będzie jedynie próbował się przebić w Premier League, bo ta liga jest trudniejsza, a jest zupełnie odwrotnie...”
- Nicolas Anelka

0

@cracker aha no widze teraz juz takie biało czarne pod spodem ale dalej nie wiem czym tu sie podniecać

0

@Fake69 a w jakim brał? bo jakiś niski przecież jest i tak

0

@MesQueUnClub_87 a kto podał do auby ???? trzeba oglądać mecza a nie na labrambli siedzieć

0

@MrPGG po pierwsze to skąd wiesz co on w domu robi? mieszkasz z nim w pokoju? a po drugie nawet jakby grał w pleja to by go palce i ręce bolały co najwyżej tak jak nieraz mnie bolą ale ja teraz dużo nie gram

0

@Borneo aha .

0

@MrPGG a czy to jego wina, że tyle meczów opuścił? no chyba nie. raczej to wina sztabu medycznego bo go nie wyleczali na czas

0

@Sysia11 tylko ze messi podobno brał jakies sterydy a ansu nie

0

@BART97 co to oznacza? jaka to funkcja w redakcji ?

0

@Kgorecki2500 należy mu się za to co nam dał

0

@Gavinho skasuj ten komentarz !!!!

2

@damianex10 a co tu genialnego? ida jakies konie po piachu

0

@Gavinho lepiej go sprzedać bo juz nic z niego nie zostało a Dembele jest naszą nadzieją

0

@Jakchcesz to co ze 51 dni a zobacz se ile mam komentarzy już. nie liczy sie ile ktoś jest tylko jak komentuje i doradza

0

@AlexDark00 a to co mogę? a kto to będzie widział? ja bede pilnować porządku i kultury wypowiedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?