OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 ten Anielko był w Realu ?
0
@TheNekro94 widzę że Ty nawet nie wiesz że on jest w Anglii teraz a nie w Realu
0
@JacekM ja tam widzę przecież, tylko szkoda ze teraz znowu 3 lata nie wygramy ale tak to mi sie podobało
0
@AlexDark00 każdy przegrywa jak gra
1
@DaPidejpi no 2 stycznia na to wychodzi tylko nie wiem dokładnie w którym roku to było
0
@igorbole masz racje przyjacielu, umiesz myśleć
0
@MesQueUnClub_87 jak to ?
0
@MrPGG to odejdzie i będziemy żałować na zawsze
0
@Barcelona92 a co chciałeś dokładnie wiedzieć ?
0
@Arczek2001 musi zostać, dostanie podwyżkę i z 5 lat nas będzie prowadził zamiast messiego
0
@DarekFCBnaZawsze a co dokładnie potrzeba ??
1
Komentarz usunięty
0
@haryveb944 połowicznie mądrze napisałeś. bo Dembele tak a niestety Fati jest za bardzo kontuzjogenny
0
@Messibestplayerintheworld no Demebele pokazał swój kunszt to teraz Barca musi pokazać
0
@mat32 no bo to jego przezwisko
1
„Jestem bardziej zaskoczony grą Messiego niż Cristiano Ronaldo. Po ostatnich transferach myślałem, że Argentyńczyk zdominuje ligę francuską, a Ronaldo będzie jedynie próbował się przebić w Premier League, bo ta liga jest trudniejsza, a jest zupełnie odwrotnie...”
- Nicolas Anelka
0
@cracker aha no widze teraz juz takie biało czarne pod spodem ale dalej nie wiem czym tu sie podniecać
0
@Fake69 a w jakim brał? bo jakiś niski przecież jest i tak
0
@MesQueUnClub_87 a kto podał do auby ???? trzeba oglądać mecza a nie na labrambli siedzieć
0
@MrPGG po pierwsze to skąd wiesz co on w domu robi? mieszkasz z nim w pokoju? a po drugie nawet jakby grał w pleja to by go palce i ręce bolały co najwyżej tak jak nieraz mnie bolą ale ja teraz dużo nie gram
0
@Borneo aha .
0
@MrPGG a czy to jego wina, że tyle meczów opuścił? no chyba nie. raczej to wina sztabu medycznego bo go nie wyleczali na czas
0
@Sysia11 tylko ze messi podobno brał jakies sterydy a ansu nie
0
@BART97 co to oznacza? jaka to funkcja w redakcji ?
0
@Kgorecki2500 należy mu się za to co nam dał
0
@Gavinho skasuj ten komentarz !!!!
2
@damianex10 a co tu genialnego? ida jakies konie po piachu
0
@Gavinho lepiej go sprzedać bo juz nic z niego nie zostało a Dembele jest naszą nadzieją
0
@Jakchcesz to co ze 51 dni a zobacz se ile mam komentarzy już. nie liczy sie ile ktoś jest tylko jak komentuje i doradza
0
@AlexDark00 a to co mogę? a kto to będzie widział? ja bede pilnować porządku i kultury wypowiedzi