- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1161 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1161 Culés
19
Dobry żart. Klub już mu proponował kontrakt. Teraz musi pokazać, że to mu zależy, a nie, że to klub musi wykonać pierwszy krok:
@Pawel13sz
2
@Kgorecki2500 Chyba glowa ich boli, jak nie zwolni swoich agentów błaznów to niech odchodzi.
3
@Kgorecki2500 Proponuję mu zmienić agentów jeśli chcę uratować sobie resztki kariery. Rzucił asystę, a Ci myślą, że teraz łachę mogą robić. Nie chce zostać to niech idzie w piz* i tyle.
2
@Kgorecki2500 oby odszedł po sezonie…. Inteligent…
0
@Kgorecki2500 należy mu się za to co nam dał
4
@OsamaDembele co nam dał? gościu przez całą karierę w barcy opuścił ponad 100 meczów, w 4 lata i nastukał zawrotne 30 asyst. Ależ PAN PIŁKARZ, 100 baniek tygodniowo mu, prawda?
0
@MrPGG a czy to jego wina, że tyle meczów opuścił? no chyba nie. raczej to wina sztabu medycznego bo go nie wyleczali na czas
2
@OsamaDembele a czy to klubu wina, że zamiast jeździć na treningi wolał sobie siedzieć w domu i nawalać w gierki na konsoli? jak prowadzi się taki tryb życia jak on prowadzi(ł) to urazy są i będą
0
@OsamaDembele Abstrahując od tego czyja to wina, że się systematycznie łamał to ja nadal jestem ciekawy co nam dał? :)
0
@MrPGG po pierwsze to skąd wiesz co on w domu robi? mieszkasz z nim w pokoju? a po drugie nawet jakby grał w pleja to by go palce i ręce bolały co najwyżej tak jak nieraz mnie bolą ale ja teraz dużo nie gram
0
@MesQueUnClub_87 a kto podał do auby ???? trzeba oglądać mecza a nie na labrambli siedzieć
0
@OsamaDembele ło matko i córko, asyste w klasyku zrobił, amazing! Zgodzę się z tym, że powinien zostać ale ze znaczną obniżką pensji ;) Zarabia prawie 20 mln euro rocznie, nie jest wart takich pieniędzy.
3
@OsamaDembele Kpisz sobie w tym momencie? :D
0
@MrPGG to odejdzie i będziemy żałować na zawsze
0
@MesQueUnClub_87 jak to ?