0

@eydeem o boże a co to jest ???????????????????

1

@Sau_Ron lenglet ( bo nie nadąża za systemem )
depay ( bo udaje gwiazdora ) no i może bym sprzedał jakiegoś bramkarza ale nie ter stegena ale innego

0

ile Auba ma lat?

1

i bardzo dobrze, siła ognia się poprawi nam

0

@maroon no to FIFA chyba jednak, ja to tak szczegółowo to nie znam tego ale wiem o tym

0

@maroon no teraz taką wymyśliła UEFA. Najpierw Lm, potem LE i LK

0

@kamyk_23 jak to można oglądać. Ja nie wiem

3

@wojopancer nie ma takiego piłkarza

0

@Pawci023x a Kucharczyk?

0

@Mixtape ja teraz nie mogę bo jest noc

0

@jankojanini ja mam ale tu nie wolno podawać bo jest zagrożenie

1

@Nefir brawo. Bardzo mądra wypowiedź

0

@Getek dzięki to sobie kupię jutro

0

A jak będziemy grać w lidze konfederatów to będziecie oglądać? Na jakim kanale to puszczają?

1

@Rewolucja123 będzie dobrze przyjacielu

0

O widzę, że Lambowiczom podoba się Aubamajong ale jakoś nikt nie zauważa, że to dzięki Dembele mamy trzy bramki

0

@Pawel13sz pedri tylko kopnął a bramkę strzelił przyjaciel Dembele

1

@FCBurnley nie możemy się podniecać

2

Ma rację. I dembele też jest dobry tylko boi się powiedzieć. Gdyby nie dembele to byśmy nie mieli wczoraj trzech bramek

0

A mogłeś być naszym trenerem

0

@Batys pierwsze słyszę. Wydaje swoje komentarze i doradzam Lambowiczom... Trolle są wokół mnie takie jak ty

0

@FCBurza dziękuję przyjacielu

0

@BART97 powiedz pliss

0

@AlwaysBlaugrana nie o Ciebie mi chodzi tylko o tych innych pseudoznawcow piłki

0

@BART97 mów albo Cię zgłoszę

0

@RobiS dziękuję przyjacielu

0

@BART97 no ale jakiś taki do telefonu jak nie ma prądu i żebym mógł komentować LaRamble

0

@kamilop a nie mówiłem.

0

@BombowiecKrawczyk dyskonfortu dostał w ciele

0

Po ile są pałerbanki??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?