OsamaDembele
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eydeem o boże a co to jest ???????????????????
1
@Sau_Ron lenglet ( bo nie nadąża za systemem )
depay ( bo udaje gwiazdora ) no i może bym sprzedał jakiegoś bramkarza ale nie ter stegena ale innego
0
ile Auba ma lat?
1
i bardzo dobrze, siła ognia się poprawi nam
0
@maroon no to FIFA chyba jednak, ja to tak szczegółowo to nie znam tego ale wiem o tym
0
@maroon no teraz taką wymyśliła UEFA. Najpierw Lm, potem LE i LK
0
@kamyk_23 jak to można oglądać. Ja nie wiem
3
@wojopancer nie ma takiego piłkarza
0
@Pawci023x a Kucharczyk?
0
@Mixtape ja teraz nie mogę bo jest noc
0
@jankojanini ja mam ale tu nie wolno podawać bo jest zagrożenie
1
@Nefir brawo. Bardzo mądra wypowiedź
0
@Getek dzięki to sobie kupię jutro
0
A jak będziemy grać w lidze konfederatów to będziecie oglądać? Na jakim kanale to puszczają?
1
@Rewolucja123 będzie dobrze przyjacielu
0
O widzę, że Lambowiczom podoba się Aubamajong ale jakoś nikt nie zauważa, że to dzięki Dembele mamy trzy bramki
0
@Pawel13sz pedri tylko kopnął a bramkę strzelił przyjaciel Dembele
1
@FCBurnley nie możemy się podniecać
2
Ma rację. I dembele też jest dobry tylko boi się powiedzieć. Gdyby nie dembele to byśmy nie mieli wczoraj trzech bramek
0
A mogłeś być naszym trenerem
0
@Batys pierwsze słyszę. Wydaje swoje komentarze i doradzam Lambowiczom... Trolle są wokół mnie takie jak ty
0
@FCBurza dziękuję przyjacielu
0
@BART97 powiedz pliss
0
@AlwaysBlaugrana nie o Ciebie mi chodzi tylko o tych innych pseudoznawcow piłki
0
@BART97 mów albo Cię zgłoszę
0
@RobiS dziękuję przyjacielu
0
@BART97 no ale jakiś taki do telefonu jak nie ma prądu i żebym mógł komentować LaRamble
0
@kamilop a nie mówiłem.
0
@BombowiecKrawczyk dyskonfortu dostał w ciele
0
Po ile są pałerbanki??