La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

3

Przez te pieprzone strimy, które przerywały mi mecz PSG-Real nawet nie wiedziałem że PSG ma karnego i że tego karnego nasz kochany Messi nie strzelił! Dowiedziałem się o tym w esemesie od szwagra, który posiada te płatne polsaty. Z drugiej strony może i dobrze że nie widziałem tego karnego. Jednak te jego karne to jest duży problem. Wyczytałem ze sport.tvp.pl że Messi nie wykorzystał 30 rzutu karnego w karierze! Zdawałem sobie sprawe z tego że Leo zmarnował kilka, kilkanaście karnych ale 30!? Przecież pod tym względem Robert Lewandowski bije go niemiłosiernie(osobiście nie pamiętam aby Robert zmarnował karnego). No jeśli Leo nie będzie trafiał z rzutów karnych, to myśle że tymbardziej będzie mu dużo ciężej strzelić z akcji, zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Coś niedobrego dzieje się z naszym Leosiem, może ktoś lub coś ma na niego bardzo zły wpływ?

0

@FCBparasiempre to nie mogłeś iść do szwagra pooglądać tylko jakieś strimy musisz szukać ?

2

@FCBparasiempre
Lionel Messi: Wykonywane/zmarnowane rzuty karne - 133/30 skuteczność: 77%
Cristiano Ronaldo: 172/29 skuteczność: 83%
Luis Suarez: 61/10 skuteczność: 84%
Robert Lewandowski: 73/7 skuteczność: 88%

0

@OsamaDembele No nie mogłem, ponieważ szwagier mieszka na Śląsku a ja mieszkam w Białej Podlaskiej.

0

@FCBparasiempre rozumiem już Twoje problemy , dziękuję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?