La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

9

Ale La Rambla podzielona dzisiaj. Ja jestem przeciwko zabieraniu aut pojanych kierowców. To jest po prostu kradzież. Tu nie chodzi o obronę pijanych kierowców jak wiele osób osób próbuje sugerować. Takie osoby powinny być karane, ale nie przez kradzież samochodu.

konto usunięte

0

@Mow_mi_Douglas Ty, ale przecież nikt nie każe mu chlać i jeździć. Jeśli to kradzież, to rząd to Robin Hood XD

0

@Mow_mi_Douglas kradzież w białych rękawiczkach

3

@Mow_mi_Douglas Jak widac wielu ludzi przyklaskuje takiemu okradaniu obywateli, zasłaniając się gadką o moralności i uważając się za lepszych w ogole nie dostrzegajac sedna sprawy i tego ze ktos moze byc za surowym karaniem kierowcy rownoczesnie nie popierajac konfiskowania auta. To niestety dosc mocno zakorzeniona mentalnosc w naszym narodzie. Ludzie beda popierac kazde dociskane sruby innym bo wtedy sami sie lepiej czują ze swoim zyciem

0

@AlwaysBlaugrana to tak jak według rządu ceny alkoholu idą w górę żeby Polacy nie pili i to dla ich zdrowia xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?