0

@Blantozaur nic nowego w la liga

0

@Quavosk te jak my ledwo co wygrywamy pierwszym składem z ogórkami

2

@FafitFCB psycha sitting ?

0

@johny11 Alba dobrze zagrał w obronie

0

@justfootball spoko ziomal

0

@Khajio przecież Salzburg przegrał 2-6 z Bayernem

0

@Jacu327 trzeba na pełnej wjeżdżać w piłkarzy Realu

0

@justfootball słabe te pocieszenie nawet pana cysia nie widać

0

@msmsms Koeman = Barcelona = Messi

0

@kuz to jak on jest nikim to kim ja jestem ?

0

@Volk Suarez byłby 100 razy lepszy

0

@justfootball xDDDDDDDDDD

0

Messi idzie po kolejny rekord

1

@DonAndrzejos Barcelona = Messi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gomess w różu zagramy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tobiasson92 Własnie to jest dla nich dobra wiadomość

0

@NeroTFP Przecież wiadome to jest że jeszcze nie raz będą bijatyki na tym proteście

0

@BoRoWieC po co ?

2

teraz tylko żeby się trafił gorszy prezydent niż Bartek

0

@MaTt_BarcaFan Normalnie jesteśmy jeszcze słabsi niż shachtar, Cadiz i borussia mönchengladbach

2

@kuzej naprawdę tak jest a myślałem że to bait

1

@juliacicha a nie chcę mi się

0

@MarioVeB! ale ja wiem że nie można jechać pod prąd tak samo jak nie można chodzić sobie po drodze

0

@Bykunn wiadomo że wyleci z uczelni i to z hukiem

0

@adam34689 oczywiście że tyłeczek :D

2

@KarwanLaMasia nikt nie pytał

1

@Mundial2018 i wiesz on jeszcze zwyzywał footrola od pajacy a ja nikogo w tamtym poście nie wyzywałem

0

@Mundial2018 też się zastanawiam od 2 godzin i nadal nie wiem, może ty wiesz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?