Oskiplay10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blantozaur nic nowego w la liga
0
@Quavosk te jak my ledwo co wygrywamy pierwszym składem z ogórkami
2
@FafitFCB psycha sitting ?
0
@johny11 Alba dobrze zagrał w obronie
0
@justfootball spoko ziomal
0
@Khajio przecież Salzburg przegrał 2-6 z Bayernem
0
@Jacu327 trzeba na pełnej wjeżdżać w piłkarzy Realu
0
@justfootball słabe te pocieszenie nawet pana cysia nie widać
0
@msmsms Koeman = Barcelona = Messi
0
@kuz to jak on jest nikim to kim ja jestem ?
0
@Volk Suarez byłby 100 razy lepszy
0
@justfootball xDDDDDDDDDD
0
Messi idzie po kolejny rekord
1
@DonAndrzejos Barcelona = Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gomess w różu zagramy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tobiasson92 Własnie to jest dla nich dobra wiadomość
0
@NeroTFP Przecież wiadome to jest że jeszcze nie raz będą bijatyki na tym proteście
0
@BoRoWieC po co ?
2
teraz tylko żeby się trafił gorszy prezydent niż Bartek
0
@MaTt_BarcaFan Normalnie jesteśmy jeszcze słabsi niż shachtar, Cadiz i borussia mönchengladbach
2
@kuzej naprawdę tak jest a myślałem że to bait
1
@juliacicha a nie chcę mi się
0
@MarioVeB! ale ja wiem że nie można jechać pod prąd tak samo jak nie można chodzić sobie po drodze
0
@Bykunn wiadomo że wyleci z uczelni i to z hukiem
0
@adam34689 oczywiście że tyłeczek :D
2
@KarwanLaMasia nikt nie pytał
1
@Mundial2018 i wiesz on jeszcze zwyzywał footrola od pajacy a ja nikogo w tamtym poście nie wyzywałem
0
@Mundial2018 też się zastanawiam od 2 godzin i nadal nie wiem, może ty wiesz ?