0

@KamilZ mi podobny post usunęli więc uważaj :D

0

ok sprawdzę to jutro wezmę ze sobą kolegów i będę chodził sobie po środku ulicy

0

@Dani13 a ty sobie na pieszo chodz po autostradzie

0

@MarioVeB! jak można chodzić po drodze jak droga jest dla samochodów ?

1

@Dzemix111 @Chakalaka ludzie też nie powinni być na ulicy tylko na chodniku

0

@Chakalaka sami mu wchodzili przed maskę i że niby on chciał ich przejechać hahaha to chyba oni chcieli być przejechani

0

@lucas/catalan polecam adblocka na początku wyłączałem jak wchodziłem na tą stronkę bo to jest stronka o Barcelonie i chciałem żeby sobie zarobili ale jak się dowiedziałem jak ta strona działa to przestałem to robić

5

@lucas/catalan spokojnie ten komentarz też zniknie

0

@NaFazieHitman to zle robisz trzeba zrobić protest :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gomess prawda wina Varu i różowych koszulek

0

Komentarz usunięty

8

@justfootball tak szczerze nigdy nie widziałem gorszej moderacji niż na tej stonce

0

0

@DonMatteo901 dokładnie co do sekundy ?

0

@Filipfcb2000 Real też miał gorsze problemy od nas a wygrał

0

@pawel0304 De Jong bardzo słabo zagrał

0

@Rewolucja123 wydawało ci się

0

@Coutinho007 Fajny ten Vidal

0

@ramon59 D. Słaba gra Barcelony

2

@RomanHoffer a czemu ma być nie lubiany ?

0

@Naker Dest i Firpo

3

@AdiKingu96 aha ciekawe

1

@artkow06 jaka obraza najważniejsze jest to że na koszulce jest herb FC Barcelony
visca el barca

0

@Dalhi Coutinho to pomocnik ofensywny a na skrzydle gra słabo

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?