Oskiplay10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamilZ mi podobny post usunęli więc uważaj :D
0
ok sprawdzę to jutro wezmę ze sobą kolegów i będę chodził sobie po środku ulicy
0
@Dani13 a ty sobie na pieszo chodz po autostradzie
0
@MarioVeB! jak można chodzić po drodze jak droga jest dla samochodów ?
1
@Dzemix111 @Chakalaka ludzie też nie powinni być na ulicy tylko na chodniku
0
@Chakalaka sami mu wchodzili przed maskę i że niby on chciał ich przejechać hahaha to chyba oni chcieli być przejechani
0
@lucas/catalan polecam adblocka na początku wyłączałem jak wchodziłem na tą stronkę bo to jest stronka o Barcelonie i chciałem żeby sobie zarobili ale jak się dowiedziałem jak ta strona działa to przestałem to robić
5
@lucas/catalan spokojnie ten komentarz też zniknie
0
@NaFazieHitman to zle robisz trzeba zrobić protest :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gomess prawda wina Varu i różowych koszulek
0
Komentarz usunięty
8
@justfootball tak szczerze nigdy nie widziałem gorszej moderacji niż na tej stonce
0
@justfootball 1:1
0
@DonMatteo901 dokładnie co do sekundy ?
0
@Filipfcb2000 Real też miał gorsze problemy od nas a wygrał
0
@pawel0304 De Jong bardzo słabo zagrał
0
@Rewolucja123 wydawało ci się
0
@Coutinho007 Fajny ten Vidal
0
@ramon59 D. Słaba gra Barcelony
2
@RomanHoffer a czemu ma być nie lubiany ?
0
@Naker Dest i Firpo
3
@AdiKingu96 aha ciekawe
1
@artkow06 jaka obraza najważniejsze jest to że na koszulce jest herb FC Barcelony
visca el barca
0
@Dalhi Coutinho to pomocnik ofensywny a na skrzydle gra słabo
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty