30 września 2014, 23:29
0
Meczyk był zajebisty nie ma co narzekać emocje były zajebiste brameczek dużo itd ... Jedziemy dalej ..
30 września 2014, 19:24
1-2 dla Barsy messi i neymar ;)
24 września 2014, 19:30
Bd 0-4 dla Barsy bramki messi 2x , neymar i munir ;)
10 marca 2014, 00:38
Kurwa ładna parodia z miejscem spadkowym przegrywamy ;/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Meczyk był zajebisty nie ma co narzekać emocje były zajebiste brameczek dużo itd ... Jedziemy dalej ..
0
1-2 dla Barsy messi i neymar ;)
0
Bd 0-4 dla Barsy bramki messi 2x , neymar i munir ;)
0
Kurwa ładna parodia z miejscem spadkowym przegrywamy ;/
0
Meczyk był zajebisty nie ma co narzekać emocje były zajebiste brameczek dużo itd ... Jedziemy dalej ..
0
Bd 0-4 dla Barsy bramki messi 2x , neymar i munir ;)
0
Kurwa ładna parodia z miejscem spadkowym przegrywamy ;/
0
1-2 dla Barsy messi i neymar ;)