0

Meczyk był zajebisty nie ma co narzekać emocje były zajebiste brameczek dużo itd ... Jedziemy dalej ..

0

1-2 dla Barsy messi i neymar ;)

0

Bd 0-4 dla Barsy bramki messi 2x , neymar i munir ;)

0

Kurwa ładna parodia z miejscem spadkowym przegrywamy ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?