O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jest na TVP Sport na żywo.

0

To jest chore co napisałeś! Przecież Fabregas nie jest def pomocnikiem to jak on niby może zastąpić najlepszego na tej pozycji Toure?!

0

Oby tylko to nie była jakaś plotak z tym odejściem za darmo.

0

Dlatego wlasanie ze jest słaby na lewej, może sie sprawdzi na środku jako zmiennik.

0

też myślę że przesunięcie Abidala na środek byłoby lepszym posunięciem. W zeszłym sezonie na lewej stronie i tak nie błyszczał a problem ze środkowym obrońcą mielibyśmy z głowy, a na dodatek na lewej obronie byśmy mieli dwóch świetnych zawodników wydając na to bodajże 5 milionów(nie pamiętam ile Maxwell kosztował). Niech go biorą jak najszybciej i mogą sprowadzić jeszcze Fabregasa lub jakiegoś skrzydłowego.

Zobacz wszystkie

0

To jest chore co napisałeś! Przecież Fabregas nie jest def pomocnikiem to jak on niby może zastąpić najlepszego na tej pozycji Toure?!

0

Mata to podstawa! Niech go kupią bo Henry ni bedzie mial wartosciowego zmiennika. A drugim niech bedzie Czyhrynski bo będzie tańszy i bardziej nam sie przyda.

0

Mieliśmy mieć dłuższą ławke ale narazie sie jakoś na to nie zanosi;/ Niech sie postarają o tych dwóch zawodników i Jeffrena i Pedro włączą do perwszego team'u.

0

Messi na prawą, Ribery na lewą stronę i na środku Etoo bądź jakiś nowy nabytek, Iniesta z Xavim w środku, z tyłu Yaya. To dopiero będzie ofensywa!

0

Przyda nam sie taki zawodnik. Henry lata świetności ma za sobą dawno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?